Dziś Czesław zaśpiewa

0

PIASECZNO Niezwykła osobowość, dowcip, akordeon to atrybuty tego znanego i lubianego polsko – duńskiego artysty. Czesław Mozil wystąpi już dziś na Józefest ze swoim muzycznym stand up’em.

Czesław jest postacią telewizyjną, muzykiem, kompozytorem, pisze teksty, gra na akordeonie. Tworzy trudną do sklasyfikowania oryginalną muzykę, zawierającą elementy kabaretu, rocka i punk rocka. Jego muzyczny Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Józefest 2020 odbędzie się dziś w Klubie Kultury w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A (scena plenerowa). Początek imprezy o 20.00. Wstęp wolny, wydarzenie w reżimie sanitarnym, do 150 osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię