Dziś drugi dzień targów Muratora. Przegląd deweloperów

0

Na warszawskim Torwarze w ten weekend trwa 66. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, czyli kompleksowy przegląd domów i mieszkań z Warszawy i okolic. Targom towarzyszy Centrum Rynku Wtórnego, organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Stolica jest największym placem budowy w kraju. Warszawa ściąga nowych mieszkańców z całego kraju. Przybywa młodych, aktywnych, szukających dobrego miejsca dla rozwoju swojej kariery zawodowej czy biznesowej. Zainteresowanych mieszkaniami, domami i działkami nie brakuje. Popyt na rynku nadal góruje nad podażą.
Niezależnie od tego czy inwestycja w mieszkanie ma być udaną lokatą kapitału czy rozwiązaniem własnych kwestii mieszkaniowych warto odwiedzić Targi Mieszkaniowe Murator EXPO. Można porównać aktualne oferty deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami i doradców kredytowych. Jest okazja by skorzystać z fachowych porad niezależnych ekspertów.
Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna, nie brakuje inwestycji mieszkaniowych, w których można wybierać odpowiednio zaprojektowane i optymalnie położone mieszkania. Bywa, że są to ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż w okazyjnej cenie.
W targowej ofercie dominują mieszkania 2 i 3-pokojowe, do 55 m2, a także lokale posiadające osobną kuchnię – przy czym wiele z targowych mieszkań jest tak zaprojektowanych, że można je swobodnie przebudować uzyskując kosztem kuchni dodatkowy pokój z aneksem. Nie brakuje także mieszkań małych na wynajem.
Swoją ofertę prezentują warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: APM Development, Atal, LC Corp, Mak Dom, Marvipol, Port Praski, Robyg, SBM Natolin, Victoria Dom czy Yuniversal Podlaski. Na targach przedstawią swoje propozycje również firmy budujące domy na zamówienie klienta, np.: Abakon Budowa Domów czy DQM Danwood. Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszy Centrum Rynku Wtórnego.
Agencje nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawiają na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagają zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wy- najmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.
Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z doradcami, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu, by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, czy też co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych. Na miejscu można uzyskać wsparcie analityka kredytowego. Targowi goście w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzą się: jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznają kolejne etapy analizy wniosku w bankach, mogą również liczyć na praktyczne porady dotyczące sprawdzenia umowy kredytowej przed jej podpisaniem.
Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i stosowne możliwości finansowe. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE gwarantują dostęp do aktualnej i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Prawnicy proponują udział w spotkaniach poświęconych flippingowi i prywatnym transakcjom w prawie podatkowym, zarabianiu na wynajmie (kiedy ryczałt, kiedy działalność gospodarcza?) czy rozliczeniom podatkowym przy sprzedaży. Targowe kancelarie prawne oferują także pomoc w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, formułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania, wsparcie w trakcie całej transakcji nabycia nieruchomości, zarówno na etapie negocjacji warunków przed zawarciem umowy, jak również w przypadku konieczności zmiany warunków umowy już obowiązującej.
Pod gościnnym dachem Torwaru targowi goście mogą skorzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji również z dziedziny aranżacji wnętrz. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Dla zwiedzających przygotowano cykl prelekcji, w czasie których omówione zostaną kwestie: na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania lub domu – pytania do dewelopera, kolejność prac przy urządzaniu mieszkania, czyli co i kiedy zamówić, żeby było na czas. Można poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb.

W targach bierze udział największa gazeta powiatu piaseczyńskiego “Kurier Południowy”, prezentująca dodatek mieszkaniowo-budowlany zawierający oferty lokalnych deweloperów.

EKODOMY Spółka z o. o. Sp. K
ul. Sportowa 19,
05-530 Góra Kalwaria
tel. 609 859 899

Bieżąca inwestycja: Osiedle domów wielorodzinnych „KALWARYJSKA” Góra Kalwaria, ul. Kalwaryjska 43

Termin oddania inwestycji: Bud 1, 2, 3 i 4 – oddany do użytkowania, Bud nr 5 -oddanie do użytkowania wrzesień 2019 r.

Powierzchnia oferowanych mieszkań: od 32 m kw. do 63 m kw.
Cena brutto za m kw.: od 4 100 zł/m kw. do 4 500 zł/ m kw.
Liczba kondygnacji: 4 z windą
Parking: Podziemny od 12 000 do 18 000 zł, naziemny 10 000 zł

EKODOMY Sp. z o.o II Sp. K
ul. Sportowa 19,
05-530 Góra Kalwaria
Tel. 676 626 322
www.rajskaosada.pl

Bieżąca inwestycja: RAJSKA OSADA osiedle domów jednorodzinnych i dwurodzinnych Kąty (między Piasecznem a Górą Kalwarią), ul. Spacerowa, ul. Księżycowa

Termin oddania inwestycji: ODDANE DO UŻYTKOWANIA, kolejny II etap – grudzień 2019 r.

Powierzchnia oferowanych mieszkań:Domy jedno- i dwurodzinne 133-204 m kw. działki 450 – 1000 m kw.
Cena brutto za m kw.: od 3 300 zł/m kw
Liczba kondygnacji: 1,5
Parking: Na terenie działki

PATIO Chmielewski , Dudzik Sp. j.
ul. Okrężna 35, Lesznowola
tel. 502 536 777
www.patiodeweloper.pl

Bieżąca inwestycja: „Willa Mirabelka 3” Lesznowola, ul. Okrężna

Termin oddania inwestycji: III kwartał 2020

Powierzchnia oferowanych mieszkań: 95 m kw. – 148 m kw.
Cena brutto za m kw.: Od 4990 zł/m kw
Liczba kondygnacji: 2
Parking: w cenie

Soffia Sp z o.o. Sp.K
Franciszka Klimczaka 17/80
02-797 Warszawa
tel. 531 118 888
www.soffia.eu

Bieżąca inwestycja:Osiedle Natura, Mysiadło, ul. Gogolińska 9

Termin oddania inwestycji: II kwartał 2019 r.

Powierzchnia oferowanych mieszkań: 65 – 110 m kw., mieszkania i segmenty
Cena brutto za m kw.:Od 3998,00 zł do 4453,00 zł
Liczba kondygnacji: 2
Parking: 1 miejsce parkingowe prywatne na terenie zamkniętym, 1 miejsce garażowe prywatne

Tedex Service Sp. zo.o.
ul. Nowa 17,
Stara Iwiczna
tel. 506 188 905
www.tedexresidence.pl

Bieżąca inwestycja: Residence III, Stara Iwiczna, ul. Nowa 17

Termin oddania inwestycji: 31.12.2019

Powierzchnia oferowanych mieszkań: Od 32 m kw. – 70 m kw.

Cena brutto za m kw.: 6 200,00 zł
Liczba kondygnacji: 4
Parking: 24 000 zł

White Stone Development Sp. z o.o.
ul. Żaryna 2B, 02-593 Warszawa
Tel. 609 75 50 50
www.zielonezamienie.pl

Bieżąca inwestycja: Zielone Zamienie, ul. Waniliowa 8, Zamienie

Termin oddania inwestycji: 2 etap, IV kwartał 2019 r., 3 etap II kwartał 2020 r.

Powierzchnia oferowanych mieszkań: Od 36,96 do 86,10 m kw.

Cena brutto za m kw.: Od 5 000 zł do 5 450 zł
Liczba kondygnacji: 4
Parking: Zewnętrzny, jedno miejsce postojowe w cenie mieszkania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię