PIASECZNO/GÓRA KLAWARIA Dziś w powiecie piaseczyńskim dwa wielkie wydarzenia muzyczne. W Piasecznie wystąpi T.Love w Górze Kalwarii Maryla Rodowicz


O godz. 14 w Piasecznie (parking ul. Zgody/Sierakowskiego) rozpocznie się Wolpreza, której gwiazdą o godz. 20 będzie T.Love. Fani zespołu z pewnością nie przejdą obok tego wydarzenia obojętnie, tym bardziej, że Muniek Staszczyk zapowiedział zawieszenie działalności.
– Do końca roku zagramy jeszcze kilka fajnych koncertów. A od stycznia robimy przerwę. Po prostu muszę zresetować głowę… – powiedział w wywiadzie dla magazynu „Gala”. – Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba po prostu troszkę zastopować. Rock and roll nie jest dla mnie wszystkim. Oczywiście T.Love to moje najstarsze dziecko, ale ja nie jestem scenicznym ćpunem. Nie jestem uzależniony od sławy i popularności. Pomyślałem, że 2017 rok to będzie dobry moment, bo w 2016 jeszcze przecież nagramy płytę – taki był plan: dojść do 35-lecia istnienia zespołu i po prostu zrobić stop.
Również dzisiaj o godz. 20 na terenie dawnej jednostki wojskowej w Górze Kalwarii wystąpi Maryla Rodowicz. Artystka w tym roku obchodzi 50-lecie swojej pracy pracy scenicznej. Z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak „Małgośka” czy „Jadą wozy kolorowe” . Po koncercie odbędzie się dyskoteka.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię