Doszło do dwóch groźnych wypadków. Dwie osoby zostały ranne!

10

GÓRA KALWARIA Po godz. 14 na ulicy Wierzbowskiego w Górze Kalwarii kierująca fiatem potrąciła rowerzystę. Mniej więcej w tym samym czasie w Mrokowie (gm. Lesznowola) ford zderzył się z motocyklem


Potrącony na przejeździe dla rowerzystów (tzw. śluzie) 61-latek doznał poważnych obrażeń i nieprzytomny został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kobieta kierująca fiatem była trzeźwa. W Mrokowie do wypadku doszło na krajowej „7” w kierunku Radomia. W zdarzeniu ucierpiała jadąca motocyklem 64-letnia obywatelka Nowej Zelandii, która trafiła do szpitala.

TW

10 KOMENTARZE

  1. Nie rowerzysta tylko pieszy, przechodził na skuśkę przez środek skrzyżowania przed Strażą w GK i wszedł prosto pod jadącego fiata. Jego wina niestety.

  2. Przejazd rowerowy i śluza rowerowa to są dwie różne rzeczy. Przejazd rowerowy pozwala rowerzystom poruszającym się po drodze dla rowerów lub ciągu pieszo-rowerowym przejechać przez jezdnię w poprzek. Śluza rowerowa służy rowerzystom jadącym po jezdni do ustawienia się przed kolejką samochodów na światłach i ułatwia wykonanie skrętu w lewo na skrzyżowaniu.

  3. Nie rozumiem tego że wypowiadają się osoby które tego zdarzenia nie widziały. Monitoring jest i nagranie też juz jest u policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię