Dziś ruszyła sprzedaż węgla! 1910 zł za tonę

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Rozpoczęła się sprzedaż węgla w cenie preferencyjnej, wynoszącej 1910 zł za jedną tonę. Według deklaracji dostawcy – Polskiej Grupy Górniczej S.A. węgiel będzie pochodził z polskich kopalń.

Zakupu będą mogły dokonywać osoby, które złożyły pozytywnie zweryfikowany Wniosek o preferencyjny zakup paliwa stałego w 2022 roku. Osoby te, według kolejności dat złożenia Wniosku dla poszczególnych sortymentów węgla, będą powiadamiane telefonicznie o możliwości zakupu i zapraszane do urzędu gminy celem dopełnienia formalności związanych z realizacją zamówienia, to jest wpłacenia należności oraz odebrania dokumentów – faktury i polecenia wydania węgla.

Zaleca się, aby osoby zainteresowane, przed wpłaceniem należności, dokonały oglądu węgla na placu przedsiębiorstwa PHU Jacek Mroczek położonym w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Pułaskiego 129, z którym Gmina ma zawartą umowę na przywóz i dystrybucję węgla.

Przedsiębiorstwo będzie wydawało całą zamówioną ilość węgla jednorazowo – informuje burmistrz Kazimierz Jańczuk. – Będzie ono dysponowało transportem do przewozu węgla ze składu do gospodarstw domowych za dodatkową opłatą.

Tempo sprzedaży węgla uzależnione będzie od dostaw kolejnych transz węgla realizowanych przez Polską Grupę Górniczą S.A.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię