Dziś święto miłośników kina plenerowego

1

Dziś amatorzy kina plenerowego mają do wybory aż trzy seanse na świeżym powietrzu. W Piasecznie, Konstncinie-Jeziornie i Górze Kalwarii

PIASECZNO Na seans w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego zapraszamy o pół godziny wcześniej niż dotychczas, czyli o godz. 21.00. Tym razem zobaczymy “Focus” (2015) – emerytowany oszust (Will Smith) bierze pod swoje skrzydła młodą dziewczynę. Ma ją nauczyć fachu i pomóc zdobyć pozycję w biznesie. Wszystko się jednak komplikuje, gdy zaczyna się rodzić między nimi uczucie.

 

KONSTANCIN-JEZIORNA W kinie plenerowym w Parku Zdrojowym zobaczymy “Bohemian Rhapsody”. Amerykańsko-brytyjski film biograficzny z 2018 roku w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym. W rolach członków zespołu wystąpili: Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy oraz Joseph Mazzello.
Sean rozpoczyna się o godz. 21.15. Wstęp wolny.

GÓRA KALWARIA Seans rozpocznie się o godz. 20.30 przy wieży strażackiej za Kinem Uciecha. Dziś obejrzymy komedię “Wieczór gier” (2018), USA.

Opis filmu: Annie (Rachel McAdams i Max (Jason Bateman) są szczęśliwym małżeństwem. Oboje mają wspólną pasję – uwielbiają gry towarzyskie i poświęcają im jeden wieczór w tygodniu. Spotykają się z dwiema innymi parami, aby rywalizować o zwycięstwo. Jeden z uczestników zabawy, odnoszący sukcesy w każdej dziedzinie brat Maksa, Brooks (Kyle Chandler), proponuje, by tym razem rozwiązali sprawę fikcyjnego morderstwa z podstawionymi przestępcami i agentami. Gdy Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko element zabawy. Okazuje się, że to wcale nie gra, a Max niewiele wie o swoim bracie.

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię