Dziś wielkie otwarcie! Wiemy o której godzinie ruszy trasa S7

0

POWIAT Na 6,6-kilometrowym odcinku trasy S7 między węzłem Lesznowola, a lotniskiem trwają ostatnie czynności sprawdzające. Droga jest gotowa w 100 procentach i dzisiaj ma zostać oddana do użytku. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że będzie to po godz. 17


Otwarcie drogi odbędzie się dopiero po jej dokładnym sprawdzeniu. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie podała dokładnej godziny otwarcia trasy, prosząc o śledzenie mediów społecznościowych. Od pracujących na miejscu ekip dowiedzieliśmy się jednak, że będzie to najprawdopodobniej około godz. 17.
Od miesięcy gotowy jest już trzeci odcinek trasy S7 od Tarczyna do Grójca. Najdłuższy odcinek środkowy, od Lesznowoli do Tarczyna, cały czas jest w budowie i tak naprawdę są małe szanse na to, że będzie przejezdny już w październiku, jak początkowo zapowiadała GDDKiA. Tym bardziej, że wykonawca tego odcinka zwrócił się do Generalnej Dyrekcji o wydłużenie terminu realizacji prac lub przyznanie dodatkowych środków, które pozwoliłyby zintensyfikować roboty i ukończyć inwestycję w pierwotnie ustalonym terminie.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię