Dziś wyścig kolarski. Uwaga na utrudnienia na drogach

1

GÓRA KALWARIA W sobotę 22 sierpnia rozegrany zostanie czwarty etap ŻTC BIKE RACE sezonu 2020. Areną zmagań będzie oddalona Góra Kalwaria i jej bliska okolica. W godz. 12.00-15.00 kierowcy muszą liczyć się z okresowymi utrudnieniami w ruchu.

Wyścig odbędzie się na rundzie o długości 18 kilometrów, w zależności od kategorii wiekowej zawodnicy będą mieli do pokonania dystans od 36 do 90 kilometrów. Start ostry odbędzie przy muralu Ryszarda Szurkowskiego. Po starcie z ul. ks. Zygmunta Sajny trasa skręca w lewo w ul. Szpitalną i Pijarską, następnie w prawo w ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, po czym opuszcza miasto drogą nr 724 przez Moczydłów, Brześce do Kawęczyna. W Kawęczynie skręca w prawo do Dębówki, tam skręca w prawo i przez Podłącze, Wólkę Dworską powraca do Góry Kalwarii (ul. Lipkowską), gdzie wyznaczono metę wyścigu.

– Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego ścigania do Góry Kalwarii, gdzie jak zwykle czeka na nas gościnna atmosfera i niezapomniane sportowe emocje. Dla najlepszych, nasz partner Koszary Arche Hotel przewidział atrakcyjne nagrody w postaci dwuosobowych voucherów na pakiet – nocleg ze śniadaniem w pokoju 2-os. i kolacja dla 2 os. Warto być w sobotę z nami – zachęca do udziału w najbliższym etapie, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Odbywa się ona pod patronatem Burmistrza Góry Kalwarii. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl

Program zawodów

godz. 9:00 – 11:00 zapisy w Biurze Zawodów
(dla osób niezarejestrowanych przez internet zapisy wyłącznie do godziny 10:00)

godz. 12:10 – start ostry grup startowych w odstępach czasowych:
M20+M30+RED+RED VIP – SUPER PRESTIGE
M40+M50 – SUPER PRESTIGE
K20+K30+K40+ – SUPER PRESTIGE
M60 – SUPER PRESTIGE
M70+M80+ – SUPER PRESTIGE

godz. 15.30 – dekoracja zwycięzców po zakończeniu wyścigu na najdłuższym dystansie

 

 

Źródło: www.gorakalwaria.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię