Dziura w ziemi straszyła kilka tygodni… Ale to nie koniec uciążliwości

2

PIASECZNO Pana Wojciecha, mieszkańca Zalesia Dolnego irytują przedłużające się roboty ziemne na skrzyżowaniu ulic Modrzewiowej i Bukowej


Kilka tygodni temu pracownicy gazowni rozkopali róg skrzyżowania Modrzewiowej i Bukowej, dziura miała wymiary dwa na dwa metry i ponad metr głębokości – opowiada mężczyzna. – W środku znajdował się odkryty zawór gazowy. Tak to sobie stało, a na miejscu nie toczyły się żadne prace – dodaje.
Nasz czytelnik zwraca uwagę, że ulicami Bukową i Modrzewiową jeździ więcej niż zwykle samochodów w związku z wyłączeniem z ruchu odcinka ulicy Polskiego Państwa Podziemnego. Samo skrzyżowanie i tak ma nie najlepszą widoczność, a wykop na rogu jest dodatkową niedogodnością. Dziś dziura została już zasypana, a w miejscu wykopu układana jest kostka brukowa. Pozostaje mieć nadzieję, że prace te wkrótce się zakończą, co poprawi drożność krzyżówki.

TW

2 KOMENTARZE

  1. „Dziura w ziemi straszyła kilka tygodni…”
    =========================
    Już myślałem, że w Piasecznie otwarły się wrota piekieł.
    Eee…

  2. To norma dla gazowni. Rozkopują, potem nic się nie dzieje (czasem tygodniami) a skorodowane rury można sobie do woli oglądać w wykopie. Np. taka sytuacja była nie tak dawno na Żółkiewskiego i tam akurat te stare rury cały czas w wodzie się topiły. Gazownia to państwo w państwie PiS, a warto sobie uświadomić, że niektóre instalacje w Zalesiu mają już oponad 40 lat i doraźnie łatanie zardzewiałych rur opaskami to marna sztuka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię