Egzaminy na kartę rowerową rozpoczęte

1

GÓRA KALWARIA  Tegoroczne egzaminy na karty rowerowe dla uczniów z powiatu piaseczyńskiego został zainaugurowany w Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii. Pierwszy egzamin odbył się pod czujnym okiem naczelnika wydziału ruchu drogowego z Piaseczna asp. Leszka Barkowskiego, a co najważniejsze wszystkie dzieciaki zdały go celująco!

Pierwszy tegoroczny praktyczny egzamin na kartę rowerowa odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii. Poprzedzony był egzaminem teoretycznym, który odbył się kilka dni wcześniej. 30 uczniów z klas czwartych i piątych, z przejęciem i uwagą pokonywało niełatwy test sprawnej jazdy po torze Miasteczka Ruchu Drogowego, który powstał dzięki pomocy funkcjonariuszy Straży Miejskiej z Piaseczna. A sam egzamin odbył się pod nadzorem naczelnika wydziału ruchu drogowego Pana aspiranta Leszka Barkowskiego oraz Pani aspirant Aleksandry Błaszczyk.

CZYTAJ TAKŻE:  Ukradł śmietnik spod sklepu!

Pierwszy tegoroczny egzamin na kartę rowerową wszyscy uczniowie zdali celująco!

Szkoły chcące skorzystać z fachowej policyjnej pomocy przy organizacji podobnych przedsięwzięć, mogą zgłaszać się bezpośrednio do wydziału ruchu drogowego w Piasecznie.

1 KOMENTARZ

  1. Popieram kartę powinien posiadać każdy uczeń obowiązkowo. I uczcie ich , że przechodzi się z rowerem przez pasy dla pieszych, nie przejeżdża!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię