EKO loteria w Centrum Janki

0

W dniach 4-19 października Centrum Janki organizuje EKO loterię, w której do wygrania jest ponad 350 nagród. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych. W puli nagród m.in. elektryczne hulajnogi.

Na dobry początek jesieni Centrum Janki przygotowało dla swoich klientów loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Zasady akcji są niezwykle proste. Aby powalczyć o jedną z ponad 350 nagród, wystarczy: zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) w Centrum Janki,pokazać dowody zakupu w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kupon od sprzedawcy lub hostessy. Następnie zarejestrować kupon na specjalnym standzie multimedialnym i po zeskanowaniu kuponu w loteriomacie sprawdzić informację o wygranej lub jej braku.
W puli nagród znajdują się elektryczne hulajnogi, karty podarunkowe o wartości 50 i 100 złotych na dodatkowe zakupy w Centrum Janki oraz praktyczne EKO zestawy, w skład których wchodzą między innymi butelka ekologiczna hot&cool, zestaw na lunch z włókna bambusowego oraz kubek termiczny.

– Przed nami akcja w prawdziwym EKO stylu! Szczęścia w loterii może spróbować, każdy, kto w dniach 4-19 października odwiedź Centrum Janki i zrobi zakupy za minimum 50 złotych. Serdecznie zapraszamy na zakupy i życzymy jak najwięcej szczęścia – atrakcyjne nagrody czekają!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

W loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Wszystkie szczegóły oraz Regulamin Loterii dostępne w Punkcie Obsługi Loterii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię