Eksplozja kolorów… bolesna dla portfeli?

1

LESZNOWOLA W sobotę na terenie dawnego KGPO w Mysiadle odbył się Color Fest Party. W imprezie bawili się świetnie przede wszystkim najmłodsi

Głośna muzyka połączona z „eksplozją kolorów Holi” wystarczyła dzieciom do tego by świetnie mogły spędzić wolny czas. Animatorzy co chwila zapraszali wszystkich uczestników do wspólnego odliczania, po którym obrzucano się wzajemnie kolorowymi proszkami, pozostawiającymi barwne ślady. Na miejscu zorganizowano również różnorodne zabawy – między innymi w przeciąganie liny, w którym dorośli zmierzyli się z dziećmi czy konkursy, w których do wygrania była kolorowa „amunicja”.
– Ogólnie było bardzo fajnie – skomentowała pani Sylwia, która wzięła udział w festiwali razem z dwójką swoich pociech. – Jedynym minusem imprezy był koszt kolorowego proszku (10 złotych), który starczał jedynie… na kilka sekund zabawy.

Grzegorz Tylec

1 KOMENTARZ

  1. Ludzie ! Czy zdajecie sobie sprawe co wdychacie? Wy i Wasze dzieci? Ale P. Sylwia jest zadowolona, chociaz za jakiś czas nie skojarzy związku miedzy “fajna zabawą” a problemami oddechowymi dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię