PIŁKA NOŻNA To jest już pewne! W przyszłym sezonie na boiskach piłkarskiej Ekstraligi nie zobaczymy Gosirek. Zespół z Piaseczna, choć rzutem na taśmę utrzymał się w lidze, ostatecznie zmuszony był wycofać się z rozgrywek – głównie z powodów finansowych i kadrowych.

– Choć sama, ze względów osobistych, zrezygnowałam z gry w czerwcu, to jednak czuję z tego powodu duży smutek – mówi Magda Dudek, najlepsza piłkarka Gosirek w ubiegłym sezonie. – Inne kluby mają większe pole manewru na piłkarskim rynku. Piaseczno wspiera na tyle na ile może, ale wymagania zawodniczek są jednak już zupełnie inne niż kiedyś, bo wiedzą one że w innych klubach jest inaczej – mają więcej pieniędzy itd.
Jak zapowiedział Krzysztof Dudek, wieloletni trener zespołu i prezes klubu, Gosirki wystartują w rozgrywkach drugiej ligi, a skład drużyny oparty będzie na juniorkach z Piaseczna i okolic.
– Osobiście uważam, że to lepiej dla tej drużyny – kończy Magda Dudek. – Znowu można budować zespół na swoich zawodniczkach i próbować piąć się w górę.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię