Elektrostymulacja, modelowanie sylwetki bez wysiłku

0

PIASECZNO Lato przed nami, warto pomyśleć o poprawie sylwetki i ujędrnieniu ciała. Siłownie niestety nadal zamknięte, dlatego pozostaje trening w domu, do którego trudno się zmobilizować. Jest coś co pomoże wrócić do wymarzonej sylwetki- zabieg elektrostymulacji.

Elektrostymulacja uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki. Zwiększa sprawność mięśni i zmniejsza obwód tkanki tłuszczowej.

Elektrostymulacja polega na wywoływaniu skurczu mięśni przy użyciu prądu o niskiej częstotliwości. Dostarcza się go za pomocą elektrod umieszczanych na ciele. Wywoływany skurcz za jest podobny do tego, który występuje podczas wysiłku fizycznego. Dlatego podczas zabiegu uzyskamy efekty jak po treningu. Spalenie tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki

30-minutowy zabieg = 2-godzinny trening

Zabieg elektrostymulacji zastąpi dwugodzinny trening na siłowni

Efekty

Efektami elektrostymulacji są poprawa wyglądu sylwetki, rozbicie cellulitu i spalenie tkanki tłuszczowej, poprawa dotlenienia skóry, przyśpieszenie produkcji kolagenu i elastyny, a także zmniejszenie dolegliwości bólowych i ogólna poprawa odporności.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

– Elektrostymulacja uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki. Zwiększa sprawność mięśni i zmniejsza obwód tkanki tłuszczowej – rekomenduje Klaudia, kosmetyczka z Salonu BB w Piasecznie.

Można stosować ją na wszystkich częściach ciała, a najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej pokazują się na brzuchu i udach. Kobiety często stosują ten zabieg w celu podniesienia pośladków.

Dla kogo?

Zabieg proponujemy osobom, które chcą poprawić wygląd sylwetki, zredukować cellulit, ujędrnić ciało, czy podnieść pośladki. Elektrostymulacja ma też za zadanie wzmocnić mięśnie, więc przyda się jako uzupełnienie lub przygotowanie do treningu dla osób aktywnych fizycznie. Zastąpi trening, kiedy nie mamy możliwości ćwiczyć.

CZYTAJ TAKŻE:  Gdzie po pomoc lekarską w długi weekend?
Elektrostymulacja poprawi wygląd sylwetki, zredukować cellulit, ujędrni ciało i podniesie pośladki

Elektrostymulacja – jak wygląda zabieg?

– Zabieg przeprowadzany jest na fotelu kosmetycznym. Na elektrody nakładany jest specjalny żel, następnie przykłada się je do ciała i przypina pasami mocującymi – opowiada Klaudia kosmetyczka z Salonu BB w Piasecznie. -Każdy mięsień zostaje potraktowany dawką o regulowanej intensywności. Zaczyna się od niewielkiej, stopniowo zwiększając jej siłę dbając o komfort klienta. Zabieg trwa 30 minut. Dla uzyskania efektu poleca się wykonanie serii 8-12 zabiegów co dwa dni

W Piasecznie na zabieg elektrostymulacji można się udać między innymi do Salonu BB, przy Młynarskiej, cena pojedynczej sesji w pakiecie zaczyna się od 42 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię