Emerytki okupują przewijak!

63

PIASECZNO Przewijaki, które niedawno powstały w Piasecznie najczęściej wykorzystywane są jak ławeczki. Jak się okazuje niezwykle wygodne, bo niektórzy ani myślą ustępować miejsca niemowlakom. Naszego Czytelnika spotkała niemiła przygoda…

– Przechodząc z 4-tygodniowym dzieckiem chciałem skorzystać z przewijaka przy placu zabaw przy Al. Róż – opowiada nasz Czytelnik. Okazało się, że przewijak jest zajęty przez grupkę starszych kobiet, z których jedna rozsiadła się wygodnie w miejscu przeznaczonym do przewijania dzieci. Mężczyzna zwrócił im uwagę.
– Panie powiedziały, żebym przewijał w domu, a nie smrodził na placu zabaw – opowiada rozgoryczony mężczyzna. – Może redakcja poruszy temat i przypomni do czego służy urządzenie?
Poruszamy więc – i apelujemy. Drogie Panie! Przewijak powstał, by nikt nie musiał z placu zabaw wracać do domu tylko po to by przewinąć swoje dziecko. Zapach brudnej pieluchy na świeżym powietrzu na pewno nikomu nie wyrządzi krzywdy.

AB

63 KOMENTARZE

 1. Czy ktoś mi wytłumaczy po co stare mohery na plac przychodzą bez dzieci jak za płotem mają park i ławeczki. Do kościoła i Rydzykowi przelewy robić a nie na placu zabaw dla dzieci życie utrudniac.

 2. Trochę szacunknu…!! Dla starości,doświadczenia-Ty i Twoje dzieci,też będziesz,będziecie staży,niedołężni,chorzy i zmęczeni. Brak szacunku to zwykłe chamowanie.

  • @mojpodpis znowu trafiam na Twoje głupie wynurzenia. Starsze kobiety mogą posiedzieć na ławce, a przewijak to miejsce dla dzieci. Szacunek należy się wszystkim, bez względu na wiek, w tym nikt nie jest uprzywilejowany.

    • Zacytuję w takim razie osobę bez argumentów „Mnie nikt nie jebi..e w przeciwieństwie do ciebie bezmózgu”. Bez mózgu to może ewentualnie są Panie ze zdjęcia skoro nie wiedzą jakie jest przeznaczenie miejsca w którym postanowiły urządzić klub seniora. Chyba już zupełnie zapomnialy jak to jest mieć małe dziecko. Serio mało ławek i miejsc do pogawędek wokół? A jeśli już chciały tam posiedzieć to nie wyobrażam sobie, żeby nie ustąpić miejsca, kiedy ktoś chce skorzystać. Wstyd zwyczajnie..

    • @mojpodpis Jesteś debilem i to ty nie masz tu argumentów cipo internetowa, zdzierać klawiszy mi się nie chce na ciebie żeby nauczyć logiki, tym bardziej że ci już dwóch zdążyło wytłumaczyć. Skocz pobronić teraz pedofili albo pijanych kierowców gdzieś na onet albo na SE baranie

     • Ale,nawaliłeś tych argumentów lachociągu:)) O ortografii już szkoda wspominać ,więc z kim dyskutować-dworcową prostytutka

    • @ mojpodpis Hahahaha problemy z pisaniem z telefonu? Naucz się niedorozwoju przecinki najpierw stawiać lepiej. A teraz skoro ładna pogoda zap….. do parku poplotkować co u sąsiadów słychać i jacy powaleni oni wszyscy są po kolei, masz już zaklepane przez koleżaneczki miejsce na przewijaku ty skutku uboczny radzieckich gwałtów wojennych.

   • A może słyszałeś,że w normalnym świecie babcie opiekują się wnukami i idą z nimi na plac zabaw aby nie spuszczać z oka to gdzie wg ciebie powinny wtedy być może w kościele, pomyśl to nie boli.

    • Tu nie chodzi o to czy były z wnukami tylko o odzywkę do człowieka żeby sobie poszedł do domu z dzieckiem i tam zmienił pieluchę.Babci nie chciało się dupska ruszyć i tyle.Teraz jak będzie chciała żeby jej ktoś miejsca w autobusie ustąpił to powinien powiedzieć żeby pojechała następnym bo nie ma miejsca.Karma wraca?

  • Rozumiem, ze brak szacunku do innych i chamstwo to przywilej starszych? Ich tez obowiązuja kultura i zasady życia w społeczeństwie, mało tego to oni jako starsi, teoretycznie mądrzejsi powinni dawać przykład.

  • brake szacunku okazaly te stare obwarzany, plotkowac to moga w kawiarniach albo u siebie w domu, a nie zabierac miejsce dzieciom i mlodym rodzicom

   • te stare obwarzany jak piszesz to może być twoja matka , teściowa i babcie wzięte razem na placu zabaw i im też nawsadzasz — trochę szacunku bo niedługo będziesz też stary

    • A w jakim celu matka, teściowa i babcie razem wzięte sadzają swoje pupy na przewijaku, bo rozumiem, że nie będą tam swojej pieluchy zmieniać?

  • Szacunku??? To jest zwykła zawiść. Gdyby w ich czasach takie były to z widłami by ich broniły. A teraz zawistne, że młode matki mają lepiej siadają brudnymi dupskami na przewijały! Na szacunek trzeba zasłużyć. One swoim zachowaniem okazują brak szacunku młodym rodzicom, więc dlaczego same mają być szanowane?

 3. Dziękuję za poruszenie tematu. Mieszkam tu od zawsze. Fajnie btło dopóki te parchate plotkary nie zebrały się w stada. Masakra, że nie mają szacunku dla użytkowników placu ZABAW.

 4. Ustawka – nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma. Facet gdyby odezwał się normalnie po ludzku to zapewne spotkałby sie z takim samym odzewem tych kobiet z pewnoscią na chwile by ustąpiły przecież ten pan nie miał 100 dzieci do przewinięcia ale jak się zaczął wymądrzać to spotkał się z adekwatną odpowiedzią. Ten pan reprezentuje wychowanie bezstresowe to już wie czym to się kończy.

  • Ja tu jestem, proszę o dodatkowego urzędnika, okienko.Proszę otworzyć dla mnie zamknięty teren, zaszczepić psy, wybudować dodatkową ścieżkę rowerową itd.To ja, jestem współczesnym kołtunem,upodmiotowionym przez wolne media i polityków.Popieram Ono

   • Dobrze piszesz. Kiedyś mówili o takich: „wyżej sra niż dupe ma”.W języku cywilizowanym jest to kultura,a raczej jej brak

  • @Ono – co Ty bredzisz? Stare baby rozsiadły się na przewijaku dla niemowląt, facet był z 4-tygodniowym dzieckiem, o jakim wychowaniu mowa? Skoro już zrobiły sobie samowolkę i z miejsca dla niemowlęcia fotel, to grzecznie przeproszone, powinny ruszyć tyłek na te kilka minut, a nie bawić się w wodzireja zasad przestrzeni publicznej.

 5. Nienawidzę takich babsztyli, które jak się im zwróci uwagę, to tylko pyskują, mimo że nie mają racji. Popularne na ścieżkach rowerowych, jak widać teraz utrudniają życie kolejnej grupie mieszkańców, młodym rodzicom.

 6. Szacunek dla starszych? A z jakiego powodu? Tylko dlatego, że ktoś żyje dłużej niż ja? Rozumiem, że żarcie kartofli i oglądanie seriali o 20 lat dłużej jest zasługą? Przeżycie tych kilku lat wiecej to wyczyn? to ma budzić mój bezwzględny szacunek? Nawet jeśli ten ktoś jest głupi, jest chamem, prostakiem, agresywnym burakiem, który nic sobą nie reprezentuje? … no tak, ale szacunek musi być, bo „przecież jestem stara”… smutek tym większy, że przez tyle lat nie nauczyły się słomy z butów wyjąć… starsze panie bardzo często z jakiegoś powodu uważają, że są ponad wszystkimi, że są ponad prawem, nie obowiązuje je czerwone światło, przejścia dla pieszych, zasady kultury, zwracają młodym uwagę na hałas, a w autobusach drą się najgłośniej… typowa stara baba, musi wszędzie siedzieć, nawet jakby to był Twój własny samochód… bo jej się należy!!!

 7. Nie pamięta wół, jak cielęciem był! całe szczęście mam dziecko w wieku pozapieluchowym, bo po prostu przewinęłabym malucha, a pakuneczek wręczyła jednej z siedzących tam paniuś. Ławki wolne, drogie panie!

 8. To miejsce powstało dla dzieci a nie dla starszych pań. Koniec kropka. I nieważne że było puste. Od tego są ławki. Gdy one są wolne nikt nie parkuje tam samolotów ani wielbłądów bo są do siedzenia dla ludzi i tyle w temacie. Przewijak służy do obsługi higienicznej dzieci.

 9. Nic się nie stało rodacy …
  Dzidziuś jest szczęśliwy, bo rodzic staruch jest od niego starszy o wiele, wiele lat … a potrafi robić pożyteczne rzeczy, np. ustawia i dba o przewijaki, ławki, toalety, place zabaw, domy seniora.
  Owszem, zdarza się agresja ale w Polsce agresja to normalna i modna międzypokoleniowa codzienność, ostatnio ostro podsycana przez władzę, jej karierowiczów partyjnych i medialnych.
  Agresja Plus, to przyszła polska eksportowa specjalność narodowa.

 10. Biedne staruszki odważyły się skorzystać z jedynego ocienionego miejsca na placu w upalny dzień !
  W ukochanej Polsce grozi to linczem.
  W niektórych krajach w takie upały ustawiają pod zadaszeniami automaty z wodą źródlaną.
  Wymyślili to kiedyś jedni tacy, obecnie staruchy.
  Razem ok. 100 lat na to poczekamy w Polsce, dzięki Wam, naładowani nadwiślańską agresją heite/rzy/ki.

 11. Moi drodzy. Kilka lat temu tam mieszkałam. Te kobiety okupują ławki całe dnie i plotkują. Gdy specerowalam z dzieckiem w wózku, to trudno było znaleźć wolne miejsce , by odpocząć. Wszystko im przeszkadza- dzieci za głośne, albo że jeżdżą na rowerach, śmieją się. Więc jak mogą znieść że pieluchy muszą być zmieniane. A że z własnymi psami wychodzily i nie sprzątaly, to strach było dziecko puścić na trawę. Też uważam że na szacunek trzeba zasłużyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię