Facebook live z burmistrzem i zastępcami

7

PIASECZNO 12 listopada o g. 19.00 zapraszamy na kolejny czat wideo z burmistrzem Danielem Putkiewiczem oraz jego zastępcami Hanną Kułakowską-Michalak oraz Robertem Widzem.

Transmisja prowadzona będzie na fanpage’u burmistrza fb.com/putkiewicz

 

Biuro Promocji i Kultury

7 KOMENTARZE

    • Sęk w tym, że ten Pan raczej niczego ani nikogo się nie boi i nie obawia… Po prostu mniej niewygodnych pytań niż w realu przy większej ilości świadków… Zawsze moderacja coś tam niewygodnego usunie…

  1. Ech..każdy w swoim stylu,ale sens ten sam.Podziwiam Państwa(powyżej) wyczucie sytuacji:Próba zrobienia chwytliwego, taniego,cwaniackieko,zmanipulowanego pijaru.

  2. CH..a to jest, a nie czat, wszystko moderuja. A jak wyglada to miasto obecnie? Jak slumsy. Taka Polska powiatowa początku 21wieku – fatalnie. I ludzie się na to godzą i wybierają tak słabą władzunie. Ktos kiedyś powiedział:”kury szczać prowadzić” i to jest ich poziom.

    • Ja wolę taką władzę niż jakiegoś wycierucha kościelnych posadzek, który robi w gacie przed byle proboszczem lub innym pajacem w sukience. Druga opcją może być jakiś tępy bezmózg ślepo zapatrzony w Jarozbawa Polskęzbawa, jakich pełno teraz u władzy w kraju i niektórych samorządach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię