Fatalny wypadek rowerowy. Wiceburmistrz Piaseczna złamała nos i doznała obrażeń twarzy

13

PIASECZNO O dużym pechu może mówić zastępczyni burmistrza Piaseczna, Hanna Kułakowska-Michalak – znana ze sportowego stylu życia. Przydarzył jej poważny wypadek rowerowy. – Najbardziej ucierpiała moja twarz – przyznaje Kułakowska-Michalak na Faceboku. – Mam złamany nos i usta jak glonojad.

Za wczasu dementuję, nie chciałam mieć większych ust i prostego nosa – mimo fatalnego samopoczucia, wiceburmistrz nie traci pogody ducha. – Ani też zupa nie była za słona, bo jej wcale nie było – dodaje ze śmiechem. Przynajmniej tym facebookowo-emotkowym, bo prawdziwy z pewnością jeszcze długo będzie sprawiał jej ból.
Sezon rowerowy trwa więc uważajcie na siebie – przestrzega wiceburmistrz. – Na chirurgii szczękowej nie byłam jedynym rowerowym przypadkiem tego dnia – dodaje.
Maseczka, witaminki, papki, zimne okłady itd. Dziękuję za wszystkie porady i życzenia powrotu do zdrowia – napisała Hanna Kułakowska-Michalak prezentując swoje zdjęcie po wypadku. – To co doskwiera mi najbardziej to chwilowa niemożność uśmiechania się. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia, oraz by uśmiech powrócił do wiceburmistrz Piaseczna – równie wdzięczny jak przed wypadkiem.

Adam Braciszewski

13 KOMENTARZE

    • Dokładnie.Dodam,kask z daszkiem.Daszek raczej nie po to aby słońce…,ale pierwsze uderzenie przyjmuje.Wybrańcom wydaje się,że są ponad?I mam na myśli też inne tematy.

      • Delikatnie a z sensem.”Wielcy ?”nie muszą kasku nosić=psuje fryzurę.
        Oj pani burmistrz żal mi pani-ale bardziej okłamanych przez panią dzieci i rodziców ze szkoły przy al,Kalin-KARMA-pani burmistrz ?

  1. Z tego co przeczytałem to nie czaszkę Pani Burmistrz ma rozbitą tylko szczękę i nos. A kask to musiałby być pełny, jak motocyklowy, żeby w tym wypadku nie zrobiła sobie krzywdy. Kobiety lubią sobie poprawić to czy tamto, więc może warto przy okazji, przy całym tym pechu coś sobie podliftować? Zdrowia życzę i miękkich lądowań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię