Festiwal Food Trucków już za tydzień

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Takiego wydarzenia w Konstancinie-Jeziornie jeszcze nie było. Zapraszamy na pierwszy w mieście Festiwal Food Trucków. W arenę najlepszych smaków z całego świata zmieni się parking przed Centrum Handlowym Stara Papiernia. To wszystko od 4 do 6 września.

To będzie pierwszy w Konstancinie-Jeziornie zlot food trucków. W dniach 4–6 września przed Starą Papiernią przy al. Wojska Polskiego 3 w Konstancinie-Jeziornie zaparkują najlepsze restauracje „na kółkach” i będą serwować przepyszne potrawy z różnych zakątków globu.

Pyszności z 4 stron świata

Nie zabraknie klasyki street foodu – burgerów, frytek i zapiekanek, jak i bardziej oryginalnych dań europejskiej i światowej kuchni – meksykańskiego buritto, tybetańskich pierożków na parze, tajskiego curry czy hiszpańskich churros. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Parking przed Starą Papiernię:

4 września (piątek) w godz. 15.00–22.00,
5 września (sobota) w godz. 12.00–22.00,
6 września (niedziela) w godz. 12.00–20.00.
Wstęp na Festiwal Food Trucków jest wolny. Gmina Konstancin-Jeziorna jest partnerem wydarzenia.

Zasady bezpieczeństwa

Organizatorzy, Food Truck Festivals oraz C.H. Stara Papiernia, zadbają o pyszne menu oraz o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. I tak m.in. na każdym food trucku dostępny będzie płyn do dezynfekcji, a stoliki będą odkażane po każdym gościu. Ponadto dla wspólnego dobra na wydarzeniu obowiązuje dystans społeczny.

Wydarzenie na facebooku

Źródło: www.konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię