Festiwal Food Trucków nabiera tempa

3

PIASECZNO Dziś przed nami drugi dzień food truckowego szaleństwa . Od piątku do niedzieli w centrum Piaseczna można próbować potraw z różnych stron świata. Przy skwerze Kisiela zaparkowały food trucki, których menu zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta


Do Piaseczna zawitało kilkanaście food trucków, które serwują oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. W ich manu zarówno sycące dania główne, przekąski, desery oraz napoje, w tym aromatyczna kawa i pyszna lemoniada.
Organizatorem zlotu jest Gmina Piaseczno i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.
Zlot odbywa się na Skwerze Stefana Kisielewskiego w Piasecznie w godz. 11-20.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny

CZYTAJ TAKŻE:  AKTUALNE OGŁOSZENIA

Patronat medialny nad imprezą ma Kurier Południowy

3 KOMENTARZE

  1. a może by tak zamiast pseudo imprez, które są wydarzeniami komercyjnymi mającymi wyłącznie zarobek, zorganizować prawdziwe wydarzenie kulturalne (np. koncert). Kultura w tym tym mieście (szczególnie w tym roku, ale już od kilku lat), to coś drogiego i niepopularnego. Koncerty organizowane przez CK płatne/biletowane…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię