Festiwal Otwarte Ogrody w ten weekend

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W weekend (7–8 września) w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego festiwalu. Mieszkańcy już po raz 12. otworzą swoje ogrody oraz wille dla zwiedzających.

Liczne atrakcje

Festiwal Otwarte Ogrody ma już wieloletnią tradycję i cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, ale także licznych gości jedynego uzdrowiska na Mazowszu. W tym roku, w ponad 20 lokalizacjach na terenie gminy, od 7 do 8 września odbędą się liczne wystawy plenerowe, koncerty, spotkania autorskie, prelekcje oraz warsztaty kulinarne, artystyczne i fotograficzne. Organizatorzy – gmina Konstancin-Jeziorna, Klub Inicjatyw Obywatelskich, Towarzystwo Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina oraz Konstanciński Dom Kultury – zadbali, by każdy znalazł coś dla siebie. Tegoroczna edycja Otwartych Ogrodów odbywa się w ramach 27. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa pod hasłem „Polski splot”. Koordynator festiwal w Konstancinie-Jeziornie jest Izabela Górnicka-Zdziech.

Szczegółowe informacje
W trakcie trwania festiwalu, w godz. 10.00–16.00, w Parku Zdrojowym, przy alei głównej koło tężni, będzie funkcjonował punkt informacyjny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem festiwalu, który można znaleźć poniżej. Program można także znaleźć m.in. w konstancińskim magistracie oraz Konstancińskim Domu Kultury. Będzie on także zamieszczony we wrześniowym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna.

Podziękowania
Organizatorzy Festiwalu Otwarte Ogrody składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację wydarzenia i wsparły ją finansowo lub rzeczowo oraz udostępniły swoje ogrody.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię