Festiwal Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

0
Festiwal Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

PIASECZNO Już po raz 23 wychowankowie piaseczyńskich przedszkoli zaprezentowali swoje wokalne i taneczne umiejętności na festiwalu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej, który odbył się 25 maja w Auli Niebieskiej Domu Parafialnego przy kościele św. Anny w Piasecznie.


Tegoroczne wydarzenie zgromadziło około 400 dzieci z 17 przedszkoli z terenu całej gminy. Dzieci radośnie śpiewały najpopularniejsze piosenki o tematyce związanej z ochroną środowiska, takie jak: „Posprzątajmy świat”, „Pokochajmy drzewa” czy „Moja planeta”. Przedszkolaki zaprezentowały się w pięknych, często bardzo pomysłowych kostiumach, a ich występy zostały urozmaicone ciekawymi układami tanecznymi oraz interesującą scenografią.

W podziękowaniu za udział wszyscy uczestnicy otrzymali od gminy ekologiczny zestaw upominków zawierający kredki, temperówkę, linijkę oraz obrazki do kolorowania. Każde biorące udział w wydarzeniu przedszkole uhonorowane zostało zestawem klocków edukacyjnych „Gospodarstwo domowe” oraz statuetką i pamiątkowym dyplomem. Obecni na imprezie I Zastępca Burmistrza Daniel Putkiewicz oraz II Zastępca Burmistrza Hanna Kułakowska Michalak częstowali przedszkolaków piaseczyńskimi krówkami.

źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię