Festyn z muzykami Oddziału Zamkniętego

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W najbliższą sobotę 14.09.19 r. w Amfiteatrze i Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie festyn pt. „TRZEŹWO, ZDROWO, NA SPORTOWO z CONSTANS 2010″. Gwiazdą wieczoru muzycy z Oddziału Zamkniętego 

Po raz szósty K.S.R.A.”CONSTANS 2010” we współpracy z Gminnym Punktem Konsultacyjnym Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień oraz Gminą Konstancin-Jeziorna organizuje Festyn pt. „TRZEŹWO, ZDROWO, NA SPORTOWO z CONSTANS 2010”. W tym roku zapraszamy do Amfiteatru i Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie w dniu 14.09.2019 r. w godz.14:00-20:30.

Dzień pełen atrakcji 
Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Na terenie Parku swoje umiejętności zaprezentują OSP Konstancin i OSP Góra Kalwaria, będą zabawy i konkurencje sportowe z nagrodami dla dzieci, magik. Konstancińska Straż Miejska rozłoży Mobilne Miasteczko Ruchu Drogowego, dzieci i te młodsze i te starsze będą mogły do woli bawić się w Parku zabaw dla dzieci. Poznają zasady produkcji papieru i własnoręcznie będą mogły go wykonać. Będzie z nami także Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, który zaprezentuje najnowocześniejszy sprzęt jakim dysponuje. Będą promowali bezpieczną jazdę bez używek i alkoholu. Akcja odbywa się pod hasłem „Zabierz serce w drogę”. Przedstawią zagrożenia wynikające z nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego, w tym w szczególności jazdy pod wpływem alkoholu i substancji psychoaktywnych. Do udziału w Festynie zaproszenie przyjęła także młodzież z Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 1 z Warszawy. Dzięki uprzejmości Dyrektor Szkoły, wesprą nas swoją obecnością wraz z koordynatorem ds. bezpieczeństwa drogowego.

Będzie jak zawsze „Szczęśliwe Ciastko z Nagrodami”. Będzie wiele nagród.W tym roku nagrodę główną ufundował KLINKIER BUD. Swoje działania zaprezentują Stowarzyszenia Abstynenckie z Woj.Mazowieckiego, POIK Góra Kalwaria, MCPS. Będzie także z nami Fundacja DKMS, gdzie chętni będą mogli zarejestrować się w bazie Dawców szpiku.

Gwiazdą wieczoru
Przez cały czas trwania Festynu w Amfiteatrze będą odbywały się występy i koncerty. Gwiazdą tegorocznego Festynu będzie Krzysztof Jary Jaryczewski , który o 18:30 wraz z dwoma muzykami z Oddziału Zamkniętego Krzysztofem Zawadką i Zbyszkiem Bieniakiem przedstawi program pt: „Twoje życie, Twój wybór – stop dopalaczom, narkotykom substancjom psychoaktywnym.”
– ZAPRASZAMY, bądźcie z nami tego dnia , bawiąc się i ucząc jednocześnie. Trzeźwo i rodzinnie. – zachęcają zarząd i członkowie Konstancińskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich „CONSTANS 2010”

Patronat medialny nad festynem objął Kurier Południowy i portal www.piasecznoNEWS.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię