Finał WOŚP w Górze Kalwarii

0

GÓRA KALWARIA W Górze Kalwarii podczas finału WOŚP napewno będzie gorąco. Wydarzenia będą się toczyły jednocześnie w kilku miejscach, w Ośrodku Kultury, na Rynku i w Hali na Białka, gdzie odbędzie się finałowy koncert. Nie zabraknie też morsów, którzy zapraszają do Baniochy. Będzie się działo!

Sztab w Górze Kalwarii rozpocznie wielki finał o 10 w Ośrodku Kultury przy ul. Białka 3 od Sensorynek (dla dzieci od szóstego miesiąca do 2,5 roku życia), o 11 odbędzie się pokaz iluzjonisty Łukasza Rybałta, od 12 do 14 dla dzieci od trzeciego roku poprowadzi Mateusz Zając, a od 15 rozpocznie się turniej FIFA.

Na rynku od 10 do 17 obecne będzie Miasteczko camperowców, od 14 do 17 – warsztaty pierwszej pomocy WOPR oraz dostępna będzie wystawa figur z bajek Planety Zalesie.

W Hali na Białka odbędą się z kolei koncerty i licytacje. O 17 zagra Air Band, o 18.10 – DiAnti, a o 19.15 – Polska Wersja. Ponadto w niedzielę o 11 od- będzie się morsowanie na stawach w Baniosze oraz spod hali Białka wy- startuje Bieg „Policz się z cukrzycą”.

Gwiazda wieczoru

Gwiazdą wieczoru podczas niedzielnego finału WOSP w Górze Kalwarii będzie Polska Wersja
Jest to warszawski duet hip-hopowy założony w 2012 roku, którego członkami jest HINOL PW i Jano Polska Wersja Oficjalnie.
Polska Wersja to reprezentanci klasycznego, osiedlowego rapu z elementami ragga. Łączą mocny i ambitny przekaz ze stylem ulicznym. Jako duet, raperzy mają na koncie dwa albumy, jednak każdy z nich tworzy również solo. W sumie artyści mogą pochwalić się 7 albumami, z czego ponad połowa z nich to albumy złote, platynowe, oraz podwójnie platynowe
„Więcej niż nic” w wykonaniu chłopaków z Polskiej Wersji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię