Folia zamiast szyby , brak elementów karoserii, taki autem podróżował i nic złego w tym nie widział

3

GÓRA KALWARIA  48-latek podróżował autem bez szyby i elementów karoserii, ale kontrolą i zarzutami policjantów, którzy zatrzymali go do kontroli, był szczerze zdziwiony

Niestety, wielu kierowców wciąż zapomina o tym, że jedną z bardzo ważnych rzeczy jest dbałość o stan techniczny pojazdu do którego wsiadają i którym planują wybrać się w podróż. Niesprawne hamulce, niesprawny układ kierowniczy, opony z nadmiernie zużytym bieżnikiem bardzo przyczyniają się do powstawiania zdarzeń na drodze, również tych, które kończą się tragicznie.

W minionym tygodniu funkcjonariusze piaseczyńskiej drogówki w Baniosze zwrócili uwagę na srebrną skodę, której stan techniczny, łagodnie mówiąc, pozostawiał wiele do życzenia. Mundurowi zatrzymali więc kierującego do kontroli drogowej, by dowiedzieć się dlaczego wybrał się w podróż autem, którego stan ewidentnie wyklucza go z ruchu po drogach publicznych. 48-latek w wyglądzie swojego auta nie widział niczego nagannego. Szybę boczną od strony kierującego ciężko było nazwać szybą, auto nie posiadało również kilku elementów karoserii – kierujący stracił więc dowód rejestracyjny oraz otrzymał zakaz dalszej jazdy. Został również ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

 

KPP

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię