Food Truck Festival czyli Rewia Smaków w Piasecznie

4

PIASECZNO Po raz pierwszy w naszym mieście Biuro Promocji i Informacji wraz z firmą Eventor organizuje trzydniową Rewię Smaków.

W weekend od 4 do 6 maja 2018 roku na zrewitalizowanym Skwerze Kisiela rozstawią się wokół placu food trucki, a nasze kubki smakowe będą miały możliwość spróbowania przeróżnych dań.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na street foodow’y festiwal, w ramach którego zagości u nas około 17 specjalnie wyselekcjonowanych food trucków, reprezentujących formułę slow food, czyli jedzenie smaczne i zdrowe, przygotowywane ze świeżych produktów. Każde stanowisko będzie odmienne, będą zarówno dania na ciepło, tradycyjne jak burgery ze 100 % wołowiny czy pizze, ale też oryginalne dania kuchni orientalnych czy meksykańskich. Będą też tajskie lody i inne ciekawe słodkie potrawy.

Rewia smaku, będzie imprezą rodzinną w formie pikniku, której towarzyszyć będzie muzyka, strefa chilout oraz atrakcje dla dzieci.

Terminarz imprezy:
– piątek, 4 maja – g. 12.00 – 22.00
– sobota, 5 maja – g. 12.00 – 22.00
– niedziela, 6 maja – g. 12.00 – 20.00

W tych dniach wyłączone z użytkowania będą miejsca postojowe wzdłuż ulicy Sierakowskiego na wysokości skweru, zamknięty będzie także łącznik pomiędzy ul. Kościuszki i Sierakowskiego na wysokości urzędu miasta. Zbierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i daj się ponieść kulinarnym (i nie tylko) emocjom. To będzie niezapomniany weekend!

4 KOMENTARZE

  1. Powiatowy sanepid skontroluje czy jemy „jedzenie” czy olej z silnika tej ciężarówki doprawiony wzmacniaczami smaku E…E…E….E… i podobnymi do smaku E….E….E….E….Kiedyś nazywało się to gówno? Gratuluje pomysłu,akceptacji faszerowania mieszkańców gównem 🙂

  2. Wielkie wydarzenie – chyba dla organizatorów… Grażyna idziem tam bendom żarcie tam spszedafać! Światowo się robi, nie ma co… Szkoda tylko, że taki problem stanowi I strefa i na siłę wmawia się mieszkoańcom, że są lepsze rozwiązanie. Panie Burmistrzu, może tak dla wszystkich uprzywilejowanych z Kartą Mieszkańca tej wsi, po kanapce podczas festiwalu?

  3. Super fajna impreza, dobry pomysł na ściągniecie ludzi i zabawę przy smacznym jedzeniu. Jest to nowa moda na masowych imprezach i w wielu miejscach wiem, że się sprawdziła.
    Patrząc na poziom malkontenctwa i buractwo wcześniejszych wpisów, to zapraszam Panów Trolii do wyprowadzenia się z Piaseczna i powrotu do rodzinnych sielskich i spokojnych wsi. Stanowczo nie potraficie się odnaleźć w mieście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię