Food trucki, czyli smaczne pożegnanie lata. Nie przegapcie!

0

GÓRA KALWARIA 10, 11 i 12 września 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Górze Kalwarii zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie Miejski Ośrodek Kultury.

Food trucki przyjadą do Góry Kalwarii by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 10-12 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.
Do Góry Kalwarii ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.
Organizatorem zlotu jest Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na terenie Ośrodka Kultury przy ul. Dominikańskiej.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek i sobota : 11:00- 21:00
Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/218716260213699/?ref=newsfeed

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię