Food Trucki przyjadą do Piaseczna

0

PIASECZNO W weekend 16 -18 kwietnia na parking przy Kauflandzie (ul. Okulickiego 10) zapowiada się “wyżerka”. Do Piaseczna przyjedzie w sumie siedem mobilnych stanowisk z jedzeniem.

Na imprezie mają pojawić się: Kurnik food truck (chrupiący kurczak i frytki belgijskie), Burger Chef Food Truck, Japan Udon (japoński gruby makaron na wzór pad thai), Złote Paluchy Churros (hiszpańskie słodkości), Sowia Zwija (burrito), ParaPierogarnia (pierożki dim sum) oraz Langos food truck (węgierskie langosze).

– Skład jest nieco ograniczony z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną – mówi Maciej Koala z firmy Sowa Events, przedstawiciel organizatora imprezy. – Na każdym trucku wiszą podstawowe zasady bezpieczeństwa, które zresztą publikujemy również na wydarzeniu na FB. Odstępy w kolejce (dwa metry między uczestnikami) oznaczamy na ziemi widoczną taśmą – tak by każdy miał świadomość bezpiecznej odległości, a wszystkie zamówienia realizowane są wyłącznie na wynos. Obowiązuje również zakaz spożywania posiłków na miejscu. Przez cały czas wydarzenia czuwać będzie również osoba, która skontroluje czy wszyscy stosują się do obowiązujących zasad.

Impreza potrwa przez trzy dni: piątek (godz. 13 – 21), sobotę (godz. 11 – 21) i niedzielę (godz. 11 – 20). Wstęp wolny.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię