Food Trucki wracają do Piaseczna! Mamy dla Was vouchery!

0

PIASECZNO W najbliższy weekend do Piaseczna po raz kolejny przyjadą mobilne stoiska z jedzeniem. W dniach od 11 do 13 września na Skwerze Kisiela będzie można spróbować dań kilkunastu kuchni świata

Organizatorem imprezy, która zacznie się w piątek o godzinie 10 i potrwa do godziny 21 w niedzielę będzie firma Futraki.  Jak zapowiadają organizatorzy, w Piasecznie można spodziewać się 15 stoisk z jedzeniem – tak więc, ze względu na pandemię, nieco mniej niż w ubiegłym roku.

Możemy już potwierdzić kuchnię amerykańską (pastrami, pulled pork, burgery, frytki, kurczaki, mini donuty), kuchnię tex-mex – quesadilla, orientalną: pad thai, pierogi świata, lody tajskie, polską: szaszłyki, hiszpańskie churrosy oraz napoje: lemoniada molekularna i piwo – mówi Magdalena Król, organizatorka wydarzenia.

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Na parkingu przy ul. Zgoda, w piątek i sobotę odbędą się pokazy kina plenerowego. W piątek na parkingu przy ul. Zgoda wyświetlony zostanie o godz. 19.00 film “Wakacje Jasia Fasoli”, a w sobotę zapraszamy o godz. 19.00 na familijny film “Niania i wielkie bum”. Dzieci będą mogły poszaleć na dmuchańcach.

Impreza odbędzie się również w reżimie sanitarnym – stoliki ustawione zostaną w odpowiedniej odległości od siebie, a na miejscu dostępny będzie płyn do dezynfekcji.

KONKURS

Dla trzech osób, które jako pierwsze

w czwartek (10 września) o godz. 12.00

dodzwonią się do nas pod numer 22 737 23 48

i podadzą hasło:

Food Trucki

 czekają vouchery na jedzenie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię