Fotorelacja z protestu kobiet na piaseczyńskim rynku [ZOBACZ FILM]

15

PIASECZNO Nasza fotorelacja z dzisiejszego protestu kobiet na Placu Piłsudskiego.

15 KOMENTARZE

 1. Czyżbym widział Pana Szczurka z KOD/Obywateli RP? Zdaję się, że ten problem go nie będzie dotyczył… Właśnie przez takie nieudolne ruchy społeczne i takich ludzi (KOD, Obywatele RP) niestety dzieje się w kraju jak się dzieje… Obecność tych ludzi na tego typu manifestacjach aż odraża…

 2. Nie komentuję protestu, ale jestem pod wrażeniem napisu „W…..ć” na rynku i uczestnictwo dzieci w tym proteście.
  Gratuluję „mądrości i rozwagi”.

  „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”

  • R: dokładnie tak! Ale jak tu spodziewać się kultury i myślenia po takim bezmóżdżu….
   Wystarczy popatrzeć z jakimi hasłami ci ludzie chodzili po rynku:
   1) „Moje ciało moja decyzja” – no dokładnie, o ciele kobiety niech decyduje kobieta, ale ciało (nienarodzonego) dziecka, to ciało tego dziecka, a nie kobiety. To dziecko już żyje jest osobną istotą i nie jest swoją matką….
   2) „prawo kobiet” – ale do czego? czemu autor nie napisał o zabijaniu dzieci??
   Owszem Kobiety mają i powinny mieć swoje prawa, ale muszą być one jasno i wyraźnie określone -a nie zwroty typu „prawo kobiet”! Ciekawe czy te protestujące kobiety w ogóle wiedzą czemu prawo do zabijania innych mają mieć tylko kobiety? A gdzie równouprawnienie???
   3) „modlę się o prawo do decydowania” – i wszyscy inni też…. I nie tylko Ci poprawni: złodzieje, mordercy, gwałciciele, pedofile również… Ciekawe jak by kobiety protestowały gdyby wszyscy (m.in. wymienieni) mieli prawo do decydowania?
   4) „piekło kobiet” – no, owszem, jak zabije swoje dziecko to trafi do „piekła kobiet”…. A czy autorka tego napisu pomyśał(a) choć przez chwilę o zabijanych dzieciach?
   5) „macie krew na rękach” – przecież to właśnie zarzut przeciwko tym którzy dokonują (lekarzy zabójców) i zlecają (kobietom) takie zabijanie dzieci….
   6) „wyp****alać” – to mnie już całkiem rozłożyło: skoro chciałaś stamtąd wyp**alać to po co tam chodziłaś? ktoś cię zmuszał, za rękę trzymał, czy jak?

 3. Dziękuję wszystkim którzy tam byli, w imieniu swoim i mojej córki. Nie możemy pozwolić by nas PiS, konfederacja i kler nami gardzili w imię chorych urojeń.

  • Proszę dorzucić do tej listy także co rozsądniejszych z PSL czy nawet KO (o ile jeszcze są). Kolesie z TK stwierdzili, że nazistowskie idee eksterminacji chorych i umierających ludzi są niezgodne z UZ. Gratuluję poziomu kultury wypowiedzi we wpisie, na Rynku chyba Wam się ulało. Konstytucja!

  • Joanna: z jednej strony popierasz tych co tam byli i popierali aborcję, a z drugiej dziękujesz w imieniu swojej córki, której nie abortowałaś….
   Poza tym wymsknęło ci się: nasz PIS i kler….

 4. Jak zwykle posłowie, politycy i szczurek, obywatele rp i kod. Nie niszczcie akcji i nie przychodźcie. Poza tym mam wrażenie, ze większość mieszkańców dlatego ma to w nosie wlasnie przez te promujące się osoby. We wszystkich lokalnych grupach fb, Twitterze cisza. Pewnie przez to, ze ktoś przy okazji chce wywołać rewolucje a ludzie nie chca niszczyć miasta, kościołów, tożsamości i więzów.

  • Bart: Zawsze są jakieś promujące się osoby – przecież po to się takie protesty organizuje!
   Myślisz, że to zbieg okoliczności że pojawiły się takie protesty jednocześnie w całej Polsce (i nie tylko: wg onetu także w krajach skandynawskich, w Niemczech, w Czechach, w Austrii, we Francji, w Anglii – artykuł „STRAJK KOBIET 2020”) – przecież samo się to nie zorganizowało! ktoś za tym stoi, a kobiety jak te bezmyślne owce idą tam gdzie im powiedzą i powtarzają te same kłamstwa i slogany które usłyszały…. często ich nie rozumiejąc….

 5. „Inicjatywa Kobiety Piaseczno Przeciw Mowie Nienawiści”. No i super. Ale zaraz obok „Wyp***dalać!” w różnych wzorach i odmianach. Gratulujemy haseł i konsekwencji!
  Piękny przykład zdziczenia i ordynarnej wulgarność prymitywnego bydła. Prymityw i cham zostanie prymitywem i chamem niezależnie jak pięknie, nowocześnie i wytwornie by się nie ubrał.

 6. “Inicjatywa Kobiety Piaseczno Przeciw Mowie Nienawiści”. No i super. Ale zaraz obok “Wyp***dalać!” w różnych wzorach i odmianach. Gratulujemy haseł i konsekwencji!
  Piękny przykład ordynarnej wulgarności.

 7. Niedobrze mi się robi jak widzę te napisy na transparentnach. Bronią korników i małych żabek, ptaszków itp ale niepoczęte jeszcze dzieci ludzkie każą zabijać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię