Gala konkursu „Kobieca Osobowość Roku Gminy Piaseczno 2021”

0

PIASECZNO Piaseczyńska Rada Kobiet zachęca do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Podczas uroczystej Gali w dniu 8 marca poznamy zwyciężczynie konkursu „Kobieca Osobowość Roku Gminy Piaseczno 2021”. Wydarzenie będzie transmitowane online.

 

W sobotę 5 marca 2022 r., o godzinie 19.00 odbędzie się koncert „Pójdę dalej. 13 portretów kobiety”, podczas którego artyści zaprezentują 13 piosenek o kobietach. Na wtorek 8 marca zaplanowano natomiast uroczystą Galę Konkursu „Kobieca Osobowość Roku Gminy Piaseczno 2021”.

Podczas Gali, która rozpocznie się o godzinie 19.00 poznamy finalistki oraz laureatki konkursu organizowanego przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno z inicjatywy Piaseczyńskiej Rady Kobiet. Spośród 30 poprawnie nadesłanych zgłoszeń w trzech kategoriach – biznes, działalność edukacyjna i kulturalna oraz działalność społeczna – kapituła konkursu, po uważnej analizie kandydatur, wyłoniła najbardziej wyróżniające się kandydatki, budujące lokalną społeczność i dbające o jej rozwój na wielu płaszczyznach. Wydarzenie uświetni koncert lokalnej artystki – Sylwii Biernat.

Gala Konkursowa transmitowana będzie online. Piaseczyńska Rada Kobiet zachęca właścicieli lokali gastronomicznych i rozrywkowych, a także siłownie działające na terenie gminy Piaseczno do transmitowania streamingu na żywo w swoich lokalach w ramach wspólnego świętowania Dnia Kobiet.

Streaming zostanie udostępniony na żywo, we wtorek 8 marca o godzinie 19.00, na fanpage Gminy Piaseczno:fb.com/gminapiaseczno. Osoby, które chciałyby wesprzeć akcję udostępniając transmisję, mogą użyć hashtagu akcji #DzienKobietPiaseczno2022.

Więcej o koncercie „Pójdę dalej. 13 portretów kobiety”: https://kulturalni.pl/

Koncert będzie transmitowany online na fanpage centrum Kultury: www.facebook.com/CentrumKulturyPiaseczno.

Informacje o Gali Konkursowej dostępne są na podstronie: piaseczno.eu/wydarzenia. https://kulturalni.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię