GDDKiA przebuduje skrzyżowanie Okulickiego z Wojska Polskiego

6

PIASECZNO Skrzyżowanie przy skateparku to jedno z najniebezpieczniejszych miejsc w Piasecznie, w którym często dochodzi do wypadków. Zanim jednak zostanie ono przebudowane, najpierw trzeba wykonać kompleksową dokumentację


Wielu mieszkańców było przekonanych, że skrzyżowanie Okulickiego i Wojska Polskiego zostanie przebudowane przy okazji remontu drogi 721. Jednak inwestycja Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich tego miejsca nie obejmowała, bo wcześniej ustalono, że jest ono częścią skrzyżowania przy Laminie, którego przebudowę planuje z kolei Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Koniec końców remontu doczekała się już i ul. Wojska Polskiego i Okulickiego, a skrzyżowanie nadal straszy kierowców. Jest jednak szansa, że wkrótce się to zmieni. Podczas ostatniej sesji rady miejskiej wiceburmistrz Robert Widz poinformował o ostatnich ustaleniach z GDDKiA.
– Jak przygotujemy dokumentację, Generalna Dyrekcja wykona to skrzyżowanie – zapewnił. Już raz GDDKiA poszła na rękę gminie, zgadzając się na wybudowanie trzeciego pasa ruchu na odcinku ul. Puławskiej. Ta inwestycja zostanie zrealizowana w przyszłym roku.

TW

6 KOMENTARZE

  1. Tam to każdy jedzie jak chce. Z dwóch pasów robią się cztery. Nie wspomnę już o geniuszu zrobienia przejścia dla pieszych praktycznie na skrzyżowaniu Wojska Polskiego z Kusocińskiego. Robią się przez to korki w jedną jak i drugą stronę. Kolejne skrzyżowanie Wojska Polskiego/ Jana Pawła. Z tego skrzyżowania skręcić na zielonym świetle to wyczyn (światła trwają 15-20 sek.)

  2. Kiedy cos zrobia na skrzyzowaniu Puławska Okulickiego przeciez tam jest jak w Bombaju wypadek za wypadkiem skret z Puławskiej od strony Góry Kalwari w Okulickiego w strone Nowej Iwicznej tam co chwile jest wypadek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię