Gdzie psychotechnika i badania kierowców w Konstancinie?

0

Gdzie i jak wykonać badania psychotechniczne kierowców oraz osób użytkujących samochód służbowy na terenie Konstancina?

dr Marek Rychlik Dyrektor Medyczny Przychodni Grapa: Przychodnia Grapa świadczy usługi w zakresie diagnostyki psychologicznej osób zatrudnionych na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej. Przychodnia posiada wpis do rejestru przedsiębiorców uprawnionych do prowadzenia pracowni psychologicznej w Urzędzie Marszałkowskim a badania psychologiczne wykonuje uprawniony psycholog.
Nie wszyscy wiedzą, że każdy użytkujący samochód służbowy powinien mieć wykonane badanie widzenia zmierzchowego i wrażliwości na olśnienie a każdy kierowca zawodowy pełną psychotechnikę.
Przychodnia świadczy także usługi w zakresie badań o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C1, C1+E, C, C+E, T.

Czy w Przychodni Grapa można wykonać pełne badania z zakresu medycyny pracy?

dr MR: Tak, w ramach Poradni Medycyny Pracy w Przychodni konsultują: lekarz medycyny pracy, lekarz z uprawnieniami do badania kierowców zawodowych (podlegających pod ustawę o transporcie drogowym), lekarz z uprawnieniami do badania i wydawania zaświadczeń o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prawa jazdy, laryngolog, neurolog, okulista i psycholog.
Zapraszamy przyszłych kierowców, w tym osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Przychodnia Grapa

Tel. 22 69 00 650
Al. Wojska Polskiego 6
05-520 Konstancin – Jeziorna
www.przychodniagrapa.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię