Gdzie spędzić sylwestra?

1

Sylwestrowa noc jest dla wielu z nas czasem szczególnym. Chcemy odpowiednio pożegnać stary i powitać nowy rok, dobrze się bawić i jednocześnie móc spędzić przyjemne chwile w gronie najbliższych nam osób. Sposobów na udanego Sylwestra jest wiele. Nie każdy ma jednak pieniądze, czas lub ochotę by spędzać go z dala od domu. Na szczęście w powiecie piaseczyńskim mamy do wyboru wiele ciekawych możliwości

Najlepiej jest nie zwlekać zbyt długo z planowaniem Sylwestra – tak by później nie musieć się martwić, że z czymś nie zdążymy bądź czegoś nie dopilnujemy. Ta noc jest w końcu tylko raz w roku, więc warto ją spędzić w ciekawy i przemyślany sposób. Sposobów na udanego sylwestra jest wiele. Można np. wybrać się na przyjęcie do znajomych, na dyskotekę, do baru czy do klubu. Sporą popularnością cieszą się również imprezy na świeżym powietrzu (co umożliwia zwłaszcza bliskość Warszawy) i klasyczne bale w lokalach.
W powiecie piaseczyńskim w zasadzie nikt nie powinien mieć większych problemów ze znalezieniem odpowiedniej zabawy dla siebie. Ofert sylwestrowych rozrywek na ten szczególny wieczór jest bowiem naprawdę sporo. Szczególnie modne w ostatnim okresie stały się zabawy tematyczne i ekskluzywne bankiety, na których wymagany jest odpowiedni strój.
Przełom listopada i grudnia to jednak już najwyższy czas, kiedy należy się decydować gdzie chcielibyśmy spędzić Sylwestra. Wynika to z tego, że na wiele balów wszystkie miejsca są już zarezerwowane i z każdym kolejnym dniem zwłoki może być coraz trudniej by znaleźć ofertę, która naprawdę nas zainteresuje.

Czarno-biały bal
Ciekawą propozycją może być spędzenie sylwestra w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój – w EVA Park Life & SPA – kompleksowo wyposażonym obiekcie z komfortową bazą noclegową, rekreacyjną i biznesową. Usytuowany jest on w Konstancinie-Jeziornie, zaledwie 20 kilometrów od Warszawy i stanowi nowoczesną alternatywę dla standardowych obiektów uzdrowiskowych.
EVA Park Life & SPA oferuje pakiet „Pobyt Sylwestrowy”: trzy noclegi w terminie 29.12.2019-01.01.2020 r., śniadania i obiadokolacje, późne śniadanie oraz przedłużoną dobę hotelową w Nowy Rok, Bal Sylwestrowy Black&White, nielimitowany dostęp do Solankowego Parku Wodnego (basen i jacuzzi solankowe, sauna sucha i parowa)
oraz bon o wartości 50 złotych/osoba na zabiegi SPA (dot. osób dorosłych, wymagana wcześniejsza rezerwacja). Cena za pokój dwuosobowy wynosi 1998 zł (999 zł za jedną osobę), a za pokój jednoosobowy 1299 zł.
Dostępne są również opcje z jednym noclegiem i bez noclegu. W ramach balu w czerni i bieli organizatorzy zapewniają: drink powitalny, 0,5 l wódki i butelkę wina na parę, bez ograniczeń: piwo, napoje bezalkoholowe, wyjątkowe menu sylwestrowe, niezapomnianą zabawę pod opieką profesjonalnego DJ-a i szampan o północy. W przypadku samego balu pary zapłacą 850 zł, a jedna osoba 450 zł.

Sylwester z kolejką
Dla chcących przeżyć nietypową przygodę odbędzie się, już po raz trzynasty Sylwester z kolejką wąskotorową na łonie natury w Runowie. Organizatorzy proponują nietuzinkową formę powitania Nowego Roku w plenerze, na leśnej polanie wśród runowskich lasów, gwarantując przy tym niepowtarzalną scenerię i atmosferę.
– Bądź oryginalny i zamiast bawić się w tradycyjny sposób w dusznej sali balowej – pojedź z nami poszaleć sylwestrowo na świeżym powietrzu pod gwiaździstym niebem – zachęca Michał Duraj, wiceprezes Piaseczyńsko-Grójeckiego Towarzystwa Kolei Wąskotorowej.
W cenie biletu oferowany jest: przejazd zabytkową kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno, ognisko, przed północną – poczęstunek kiełbaską do pieczenia, bułką, ogórkiem (ketchup, musztarda do wyboru), o północy – lampką szampana, natomiast po północy porcją ciasta, kawą i herbatą. Do dyspozycji uczestników imprezy będą również kije do kiełbasek, a pozostały prowiant i napoje (w tym wyskokowe) – we własnym zakresie. O północy odbędzie się z kolei wspaniały pokaz fajerwerków. Specjalny „Pociąg Sylwestrowy” ze stacji Piaseczno Miasto Wąskotorowe przy ulicy Sienkiewicza 14 wyrusza 31 grudnia o godzinie 21. Powrót do Piaseczna przewidziany jest – już w Nowym 2020 Roku – około godziny 2 w nocy. Bilet sylwestrowy: 85 złotych od osoby.

GT

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię