Ginekolog zapowiada skierowanie sprawy do sądu! Odcina się od oskarżeń pacjentki

5

PIASECZNO Kilka dni temu pacjentka przychodni przy ul. Fabrycznej złożyła skargę na ginekologa. Zarzuciła mu opryskliwość i sprawianie bólu podczas badania. – Czuję się zmolestowana przez tego pana – wyznała Paulina Matczak. Ginekolog odcina się od zarzutów i zapowiada skierowanie sprawy do sądu

Do zarzutów pacjentki odniósł się ginekolog, przedstawiając swoją wersję zdarzeń.
– Pani przyszła na wizytę po pigułki antykoncepcyjne, których jej nie przepisałem z powodów przeciwskazań – mówi lekarz i dodaje, że podczas krótkiego badania kobieta nie sygnalizowała żadnych dolegliwości czy dyskomfortu.
– Pacjentka musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi – zapowiada lekarz. – Dysponuję dowodami, które pozwolą mi udowodnić gołosłowność oskarżeń, które padły ze strony kobiety.
Lekarz nie zgodził się na podawanie jego imienia i nazwiska. Przychodnia prowadzi postępowanie wyjaśniające. Po jego zakończeniu wyda oświadczenie.

AB

5 KOMENTARZE

  1. A mówiłem , bez dowodów nie chodź do lekarza. Było mieć ukrytą kamerą czy nagrywać. Lub iść z mężem , dałby od razu lufę. A psioczyć po fakcie na forach to po ptakach. Zawszę mnie ciekawiło, dlaczego kobiety tak walą do mężczyzn ginekologów.

    • Na Fabrycznej przyjmuje trzech ginekologów, dwie kobiety i wyżej wspomniany mężczyzna. Terminy i tak są odległe więc nie ma co jeszcze bardziej tego odwlekać i wybierać płeć lekarza. Czy walą? Nie, po prostu zapisują się do lekarza, może ci się wydawać inaczej, ale normalny ginekolog nie przeżywa zobaczenia “gołej baby” więc nie ma najmniejszej różnicy czy zapiszesz się do kobiety czy mężczyzny.

  2. Brawo. Tak jak napisałam. Chiała antykoncepcyjne i nie dostała. Pan Doktor najpierw zleca dokładne badania krwi, a dopiero potem przepisuje tabletki, tak aby było bezpieczne. Mam nadzieję, że rozpuszczona dama przeprosi Pana Doktora i nauczy się zachowywać grzecznie i profensjonalnie wobec innych!!!Trzymam kciuki Panie Doktorze!!! A na Fabrycznej to ja ja byłam u jednej Pani Doktor, nie ginekolog, która jest naprawdę niemiła….

  3. Ja również byłam raz na wizycie u tego pana z tego co mi wiadomo to chyba jeden ginekolog mężczyzna tam pracuje i był bardzo opryskliwy zamiast udzielić jakiejkolwiek pomocy doktor jest tam jak za karę nigdy więcej nie pójdę jednym słowem okropny facet tacy ludzie nie powinni być lekarzami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię