Gmina dobuduje brakujący fragment chodnika

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Podczas ostatniej sesji rady miejskiej jeden z mieszkańców poprosił o dobudowanie 150 m chodnika na ul. Wczasowej. Sprawą obiecał zająć się burmistrz Kazimierz Jańczuk


Mieszkaniec wyjaśniał, że wiele lat temu jeden z sąsiadów nie chciał cofnąć swojego ogrodzenia, w związku z czym wzdłuż drogi brakuje 150 m chodnika.
Teraz ten pan cofnął ogrodzenie, więc chodnik można dorobić – zaproponował. – Z naszej drogi korzysta, zwłaszcza w sezonie letnim, dużo osób. Jakiś czas temu poprosiłem gminę o wykonanie brakującego fragmentu chodnika. Usłyszałem, że nie ma na to środków. Więc raz jeszcze proszę radę miejską i pana burmistrza o interwencję. Tym bardziej, że nie jest to duży wydatek.
Przekażę tę sprawę kierownikowi wydziału dróg, który dokona rozpoznania – zadeklarował burmistrz Kazimierz Jańczuk. – Jak zmieścimy się w budżecie i będziemy mieli kompletną dokumentację, dobudujemy chodnik jeszcze w tym roku. Jeśli nie uda się wygospodarować pieniędzy, wpiszemy to do budżetu na przyszły rok. 

TW

1 KOMENTARZ

  1. To ja jako mieszkaniec poproszę o chodnik przy południowej stronie Łabędziej między Mleczarską a Wiśniową 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię