Gmina planuje rozbudowę Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle. Znamy terminy!

2

LESZNOWOLA Do budżetu wprowadzono 200 tys. zł na dokończenie budowy szkoły w Mysiadle. Za tę kwotę gmina ma przygotować w tym roku dokumentację


Gmina zamierza dokończyć inwestycję przy ul. Kwiatowej 28 w Mysiadle. Liczy, że będzie to możliwe dzięki pieniądzom uzyskanym ze sprzedaży gruntów po KPGO Mysiadło. Co ciekawe, szkoła ma zostać dokończona w innej formule, niż pierwotnie zakładano. W tym roku ma zostać przygotowany projekt „rozbudowy i przebudowy istniejącego budynku szkoły o część dydaktyczną i zaplecze socjalne wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” i zespołem zewnętrznych boisk. Chodzą słuchy, że wylane kilka lat temu fundamenty, na których miały powstać kolejne części CEiS-u, zostaną zasypane. Z naszych informacji wynika, że jeszcze w tym roku gmina zamierza uzyskać pozwolenie na budowę, a w przyszłym zacząć inwestycję. Dobudowana część szkoły powinna zostać otwarta w 2025 roku.

TW

2 KOMENTARZE

  1. Akurat przydadzą się pieniądze ze sprzedaży działki biskupowi. A, nie… nie ma pieniędzy bo oddali ziemię za pół darmo. Geniusze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię