Gmina zdradziła dlaczego uschły drzewka

7

PIASECZNO Niedawno mieszkańcy zaalarmowali naszą redakcję o szeregu uschniętych drzewek wzdłuż „Perełki” przy Centrum Edukacyjno-Multimedialnym. Ostatnio gmina zbadała je dokładniej i poznała przyczynę takiego stanu rzeczy

Po wykopaniu uschniętych drzew przy CEM okazało się, że to, że drzewa uschły nie było spowodowane przemarznięciem czy złą pielęgnacją, a ich niewłaściwym posadzeniem (w kontenerach transportowych) przez wykonawcę CEM.

Gmina zwróci się do wykonawcy – firmy POLAQUA, aby wymieli drzewa w ramach gwarancji – mówi Małgorzata Idaczek z Biura Promocji i Kultury Gminy Piaseczno. – Wydział Utrzymania Terenów Publicznych zawsze dokłada wszelkich starań, aby utrzymać w należytym stanie posadzone drzewa i krzewy.

Tyl.

7 KOMENTARZE

 1. „Gmina zwróci się do wykonawcy – firmy POLAQUA, aby wymieli drzewa w ramach gwarancji”
  ===================================
  Jak czytam o „wymienianiu drzew w ramach gwarancji”, to zastanawiam się, czy nie pora już (wreszcie?) umierać? 🙁

 2. O zieleń trzeba dbać i ją pielęgnować… Uschnięte kwiatki w tych nieudolnych, szpecących kwietnikach (na Jana Pawła II), to również wina producenta tandetnych kwietników? Żenua!

  Urzędasy, nic im się nie chce, o nic nie zabiegają i nie dbają, punkt 16 w samochodzie w drodze do domu…

  • IDź do urzędu pracować, tam nic nie będziesz robił… Albo wreszcie pokażesz jak się dba o miasto:) Chętny czy rezygnujesz i dalej będziesz narzekał do czego Cię ojciec zrobił?;)

   • Rozumiem, że wg Ciebie matka z tym nie miała nic wspólnego.. Ad meritum – o rośliny trzeba dbać cały czas, nie wystarczy tylko je posadzić, czego nie wiedzą ” ekolodzy”.

   • Zapiekła pupa urzędasa, oj zapiekła… 😀 😀 😀 Ciebie ojciec do czego zrobił? Do zabierania tlenu i pisania takiego niewiadomo czego?

 3. Czyli urzędnicy wiedzieli, że wykonawca źle posadził drzewa, a mimo to i tak odebrali od niego inwestycję? To się kwalifikuje na jakiś kryminał?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię