KONSTANCIN-JEZIORNA W gminie Konstancin-Jeziorna ciągle przybywa dróg z nowym oświetleniem. Obecnie trwa przebudowa sieci oświetlenia drogowego ul. Źródlanej, wykonywana przez firmę ETEC Sp. z o.o. z Olkusza.


W ramach realizowanego zadania zostanie zdemontowane dotychczasowe oświetlenie uliczne oraz wybudowana sieć kablowa z 29 punktami świetlnymi. Źródła światła typu LED o mocy 55W każde zostaną zamontowane w oprawach oświetleniowych w kształcie i formie podobnych do tych w Parku Zdrojowym, osadzonych na fundamentowych, ocynkowanych słupach stalowych o wysokości 5m. Koszt wykonania wyniesie 247 481,51 zł.

Również w Konstancinie-Jeziornie trwa przebudowa oświetlenia drogowego na osiedlu Grapa, na odcinku od ul. Kopernika do ul. Mickiewicza. Zdemontowane zostanie dotychczasowe oświetlenie uliczne i wybudowana sieć kablowa z 25 punktami świetlnymi. Prace za kwotę 172 251,59 zł wykonuje również olkuska spółka ETEC.

To samo spotka ulicę Topolową w Borowinie, na odcinku od ul. Zaleśnej do ul. Granicznej. Tym zadaniem zajmie się firma Budwex Wasilewski Mieczysław z Truskawia, za kwotę całkowitą 137 829,89 zł.

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię