Gonił ulicą wymachując maczetą i bronią! To nie porachunki meksykańskich karteli, to się zdarzyło w Górze Kalwarii

11

GÓRA KALWARIA Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii, zatrzymali 26- letniego mężczyznę. Jest on podejrzewany o zaatakowanie przed kilkoma dniami innego mężczyzny przy użyciu maczety, i jak się okazało atrapy broni.

Oficer dyżurny komisariatu policji w Górze Kalwarii 15 maja otrzymał informację, że jedną z ulic na obrzeżach miasta ucieka młody mężczyzna, którego ktoś goni wymachując maczetą i trzymaną w drugiej ręce bronią.
Funkcjonariusze tego dnia we wskazanym miejscu nikogo już nie zastali, jednak rozpoczęli działania operacyjne, w celu wyjaśnienia tych niepokojących informacji. W ich wyniku mundurowi z miejscowej jednostki zatrzymali 26-latka. Przeszukano jego mieszkania oraz należący do niego samochód bmw. Odnaleziono broń hukową, maczetę, kastet i noże. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci nie wykluczają, że może on mieć związek z innymi przestępstwami. Sprawa ma charakter rozwojowy. Mundurowi dotarli również do mężczyzny, który został zaatakowany. Ustalili, że nie odniósł na szczęście żadnych obrażeń. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

CZYTAJ TAKŻE:  Grodziski policjant w cywilu złapał złodzieja w Piasecznie

KPP/AB

11 KOMENTARZE

  1. Każdy kto ma BMW powinni z nakazem przeszukiwać mieszkanie to debile bez wartości patologia która psuje młodzież (nowe pokolenie)

  2. I się Rafcio doigrał… teraz powodzenia Ci życzę za te wszystkie krzywdy co tylu osobom narobiłaś…
    Tam twoje miejsce za kratami!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię