Gorące rytmy na Skwerze Kisiela

0

PIASECZNO Podczas ostatniego koncertu na Skwerze Kisiela gorąca pogoda idealnie skomponowała się z gorącymi rytmami wywodzącej się z Brazylii bossa novy. Kolejny koncert w rytmie flamenco już dziś

Na plenerowej scenie usłyszeć można było koncert wokalistki Honoraty Kożuchowskiej do muzyki i tekstów znanego barda i poety Antoniego Murackiego. Do współpracy przy projekcie artystka zaprosiła znakomitych muzyków jazzowych, których nie zabrakło podczas występu w Piasecznie. Dźwięki bossa novy w połączeniu z pięknymi polskimi tekstami przyciągnęły w sobotni wieczór sporą grupę mieszkańców. Dodatkową atrakcją była darmowa kawa (zarówno gorąca, jak i mrożona), którą – w ramach promocji – serwowała wszystkim chętnym ekipa Cafe Nerro.
A kolejny wakacyjny koncert na Skwerze Kisiela już dziś, 11 sierpnia. O godz. 18 odbędzie się wówczas Flamencolores – widowisko flamenco podczas którego wystąpią: Zsofia Pirok – tancerka, choreograf, członek Flamen Corazon Arte, Andrzej Lewocki – gitarzysta flamenco, Magda Navarrete – wokalistka, tancerka, producentka muzyczna, trenerka głosu oraz Mateo El Galito – słowacki pianista, kompozytor, tancerz i śpiewak w jednej osobie.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię