Gosirki wreszcie zwycięskie!

0

PIASECZNO IV LIGA KOBIET, GOSIRKI PIASECZNO – ŻBIK NASIELSK 4:2 Pod koniec rundy jesiennej Gosirki odniosły swoje drugie ligowe zwycięstwo w tym sezonie

Gosirki przez niemalże cały mecz w pełni kontrolowały wydarzenia na boisku i zdominowały swoje rywalki. Dopiero pod koniec, po dokonaniu zmian, pozwoliły Żbikowi zmniejszyć rozmiary porażki. Na listę strzelczyń wpisały się tego dnia Marysia Herman (dwukrotnie), Julia Tulo i Aleksandra Tokaj.
– Po ostatnim dobrym meczu z Legią w naszym wykonaniu i minimalnej porażce 2:3 w końcu zdobyliśmy upragnione trzy punkty – mówi Tomasz Dudek, trener Gosirek. – Praca wykonywana na treningach przyniosła pożądane efekty na boisku. Do tego doszły realizacja zadań założonych przed meczem, konsekwencja oraz upór w działaniu. Szybko strzelone dwie bramki pomogły nam spokojnie prowadzić grę. Do 88. minuty ocena 5 plus, potem niestety rozluźnienie i utrata niepotrzebnych dwóch goli. Zostały nam jeszcze dwa mecze, w których chcemy zdobyć komplet punktów. Ogółem należą się dziewczynom ogromne brawa. Razem przegrywamy i razem wygrywamy.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię