Gospodarze nie zawiedli

0

KICKBOXING Choć ostatnia, dwunasta już edycja Piaseczno Open XII, zgromadziła w hali
Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie nieco mniej uczestników niż zwykle, to jednak nikt nie mógł tego dnia narzekać na poziom sportowy


Na turnieju spotkali się ze sobą najlepsi wśród dzieci i kadetów pointfighterzy w kraju.
Oczywiście silną, 35-osobową, reprezentację stanowili gospodarze z X Fight Piaseczno, którzy od samego początku imprezy rozpoczęli konsekwentne kolekcjonowanie medali. W formule Soft Contact bezkonkurencyjni byli Oskar Pietrzek, Aleksander Skalski, Antonina Tchorzewska oraz Irmina Jagodzińska. Złoto w Pointfightingu, w najmłodszej grupie wiekowej dzieci, dołożyli również Liliana Nieściur i Oliwier Lach – uznany dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju w tej grupie wiekowej. Wśród Kadetek Młodszych brylowały z kolei siostry Julia i Zuzanna Węgrzyn, mktóre zgodnie i pewnie wygrały wszystkie kategorie wagowe, w których startowały.

Na podium dwukrotnie zameldował się Aleksander Bajor, który – rywalizując w Kadetach w
formule Pointfighting – zdobył brąz w swojej kategorii wagowej i srebro w wyższej. Medale tego samego koloru przypadły również w udziale Wiktorowi Lachowi, Kamilowi Kraczkowskiemu i Franciszkowi Przybylskiemu. W Light Contact najlepszy z Piaseczna był natomiast Kacper Zięba, który wywalczył srebro w kategorii wagowej do 42 kilogramów.
Tegoroczne Piaseczno Open bez wątpienia należało jednak do Zofii Przybylskiej.
Zawodniczka X Fight nie tylko stoczyła najwięcej walk, ale i zdobyła podwójne złoto oraz
prestiżowy tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię