Grad medali w Mazowieckiej Lidze Karate

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Podczas rozgrywanej 20 listopada w Konstancinie-Jeziornie Mazowieckiej Ligi Karate młodzików, klub sportów walki Bushi zdobył trzy złote, dwa srebrne i cztery brązowe medale

Mazowiecka Liga Karate to cykliczne zawody organizowane przez Okręgowy Zawiązek Karate Województwa Mazowieckiego. Dla wielu zawodników zrzeszonych w Bushi turniej był debiutem w rywalizacji międzyklubowej. W zawodach wystartowało 235 zawodników z 16 klubów zrzeszonych w OZKWM. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zdobyli Dominika Józefczyk-Dzigda, Filip Rutkowski i Monika Scalese. Na drugich miejscach uplasowali się Aleksandra Balińska i Kacper Opatczyk, zaś na trzecich – Bartosz Kościołek, Gabriel Scalese, Aleksandra Masny i Adam Matuszewski.