Gramy dla Michałka! I Ty przyłącz się do gry

0

LESZNOWOLA W piątek 24 sierpnia zapraszamy na mecz charytatywny Samorząd vs. Mieszkańcy i piknik na rzecz chorego Michałka z Nowej Woli.

Chłopiec urodził się z rzadką chorobą układu kostno-szkieletowego oraz wadą serca. Przed nieuleczalnym kalectwem mogą uchronić Michałka specjalistyczne operacje ortopedyczne oraz intensywna rehabilitacja. Chłopiec ma szansę na operację u wybitnych specjalistów z USA, którzy pod koniec sierpnia przyjadą do Warszawy. Koszt operacji wynosi aż 377 353 zł i przekracza możliwości finansowe rodziny Michała.
Mecz charytatywny i piknik w Nowej Iwicznej to jedna z kilku inicjatyw, podczas których zbierane są środki na sfinansowanie tej operacji.
Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji – dmuchańce i strefę zabaw dla dzieci, pokaz zumby, koncerty, loterie i licytacje. Będzie można wylicytować m.in. koszulki klubowe z autografami znanych sportowców, jazdę próbną samochodem marki Tesla, piękne obrazy a nawet kolację z Wójt Gminy Lesznowola Marią Jolantą Batycką-Wąsik.

Na scenie charytatywnie wystąpią m.in.: Iluzjonista Konrad Modzelewski, Big Band dla Frajdy, Kolorofonia, Sławek Kosiński i Aleksandra Błachno.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Gramy dla Michałka – włącz się do gry!

Podczas pikniku w Nowej Iwicznej będziemy także pomagać innemu mieszkańcowi naszej gminy – 25 letniemu Kamilowi, który czeka na przeszczep szpiku kostnego od niespokrewnionego dawcy. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Fundacji DKMS i zarejestrowania się w bazie dawców szpiku.

UWAGA – w poniedziałek 20 sierpnia w godz. 17.00 – 20.00 w szkole w Nowej Iwicznej (wejście główne od ul. Krasickiego) odbędzie się dyżur gminnych Radnych, podczas którego można zgłaszać jeszcze fanty na licytacje i loterie. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię