Grudniowy cross w pięknej aurze

2

LEKKOATLETYKA W zeszłą sobotę na Górkach Szymona odbyła się ostatnia tegoroczna impreza biegowa organizowana przez Stowarzyszenie Kondycja. W Crossie Mikołajkowym wzięło łącznie udział 220 uczestników

Tym razem pogoda dopisała i biegacze mieli naprawdę świetne warunki do pokonania kilku dystansów – pięciu kilometrów w Biegu Głównym, na jeden kilometr w Biegu Rodzinnym, biegach dziecięcych oraz trzech kilometrów w kategorii Nordic Walking. Na dystansie głównym najlepsza wśród pań była Aleksandra Płocińska, a wśród panów bezkonkurencyjny okazał się Piotr Szczepański.
Jak co roku trasa była wymagająca – zaznacza Aleksandra Płocińska. – Należało bardzo rozsądnie rozłożyć siły na cały bieg, nie przeforsować na pierwszych okrążeniach, aby móc utrzymać docelowe tempo na całym dystansie.
Swojego zadowolenia z przebiegu imprezy nie kryją również i sami organizatorzy.
Cieszę się, że coraz to więcej nowych osób staje na starcie biegów pod nazwą Rozbiegajmy Piaseczno, a to znaczy że hasło Rozbiegajmy Piaseczno staje się powoli faktem – mówi Wiesław Paradowski ze Stowarzyszenia Kondycja.

Tyl.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię