Grupa Centrum Medycznego CMP z pierwszą placówką w województwie łódzkim!

0

PIASECZNO 10 lutego do Grupy CMP dołączył Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej –ESKULAP w Białej Rawskiej. Tym samym w skład Grupy kapitałowej Centrum Medycznego CMP wchodzi już 20 oddziałów na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego i łódzkiego, a przejęcie kolejnych miejsc wpisuje się w przyjętą strategię systematycznego rozwoju Centrum Medycznego CMP.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP jest przychodnią, zlokalizowaną przy ulicy Jana Pawła II 55 w Białej Rawskiej (województwo łódzkie).

W placówce w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej Pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnej opieki pediatrycznej i stomatologicznej, a także umówić się na wizytę do lekarza medycyny rodzinnej i specjalisty chorób wewnętrznych. Przychodnia zatrudnia także specjalistów z obszaru okulistyki, kardiologii, ginekologii i położnictwa oraz reumatologii. NZOZ ESKULAP dysponuje sprzętem do diagnostycznym i zabiegowym.

Dołączenie do Grupy Centrum Medycznego CMP placówki w kolejnym województwie (poza mazowieckim) jest dla CMP powodem do radości i wpisuje się w strategię rozwoju sieci. Głęboko wierzymy, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć wiele w dziedzinie ochrony zdrowia, a bliska współpraca wpłynie na rozwój kolejnej placówki i wzrost komfortu Pacjentów.

Lecznica będzie działała zachowując dotychczasową nazwę – NZOZ ESKULP. Dotychczasowe zasady działania przychodni i jej profil na ten moment nie ulegną zmianie. Liczymy na kontynuację i utrzymanie dotychczasowych relacji z Pacjentami. Chcemy rozszerzać zakres specjalizacji dostępnych w NZOZ ESKULAP, o czym będziemy informować na bieżąco. Wizytę w placówce można umówić po numerem telefonu 46 815 87 10,

Sieć, która stawia na rozwój

W tym roku CMP otworzyło również filię placówki CMP Mariańska, zlokalizowaną w Komendzie Stołecznej Policji, przy ul. Nowolipie 2, która oferuje usługi medyczne w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz profilaktyki zdrowotnej Funkcjonariuszom i Pracownikom Cywilnym Komendy Stołecznej Policji, ich Rodzinom oraz Emerytom i Rencistom.

Pozyskiwanie nowych placówek, takich jak NZOZ ESKULAP jest kolejnym krokiem w naszym rozwoju. Teraz także poza województwem mazowieckim. Stale poszukujemy nowych lokalizacji i prowadzimy rozmowy na terenie całego kraju. Pragniemy podwyższa jakość świadczonych usług we wszystkich naszych przychodniach, jak również poszerzać naszą ofertę – mówi Paweł Walicki – Prezes Zarządu Centrum Medycznego CMP.

Otwieranie kolejnych lokalizacji jest szansą na dotarcie do nowych Pacjentów, którzy wcześniej ze względu na miejsce zamieszkania czy pracy nie mogli skorzystać z oferty Centrum Medycznego CMP. Rozwojowi sieci towarzyszy ulepszanie pakietu świadczeń, podwyższanie kompetencji pracowników oraz wprowadzanie nowych, unikalnych specjalizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię