Gwiazda flamenco w Piasecznie

0
Natalia Meirino

PIASECZNO 18 marca w Domu Kultury w Piasecznie i po raz pierwszy w Polsce wystąpi uznana w Hiszpanii i za granicą gwiazda flamenco z Madrytu – Natalia Meirino. Poza koncertem poprowadzi również warsztaty dla osób średnio zaawansowanych w tańcu


O koncercie

Podczas koncertu wystąpią Natalia Meirino i Małgorzata Wołyńczyk jako tancerki, Jakub Wagner jako gitarzysta, a Mateo Gallito – śpiew, cajon i taniec. To będzie tradycyjny koncert flamenco z udziałem artystów z Polski i z Hiszpanii, od lat zajmujących się zgłębianiem tej sztuki, spektakl ukazujący polskiej publiczności głębię emocji płynących ze związku tańca, śpiewu i muzyki typowych dla Andaluzji.

Natalia MeirinoW programie koncertu pojawią się tradycyjne formy, w znacznej mierze polegające na improwizacji, opartej na doświadczeniu wykonawców i ich gruntownej wiedzy dotyczącej prawideł sztuki flamenco. To duchowa uczta zarówno dla znawców flamenco, jak i dla tych, którzy nie zetknęli się jeszcze z tą niezwykłą sztuką.

Tancerka poprowadzi również warsztaty

Natalia Meirino to tancerka ale również doświadczona nauczycielka flamenco. Poprowadzi zajęcia nastawione na estetykę tangosa i bulerii. Warsztaty dla osób średnio zaawansowanych (tańczących ok. 1 roku flamenco) odbędą się w dwóch grupach:

  • 18 marca w godz. 15:00-16:15,
  • 9 marca w godz. 11:00-12:15.

Informacje o biletach

Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dniu imprezy). Dostępne od 7 marca od godz. 15:30 wyłącznie w kasie biletowej w Domu Kultury, przy ul. Kościuszki 49.

Cena warsztatów to 120 zł/2 spotkania. Zapisy na instytut@sollares.pl lub pod telefonem 793-333-080.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię