Gwiazda opowie o ekologii

1

GÓRA KALWARIA Startuje kolejny cykl edukacyjno-ekologiczny, podczas którego znane osobistości świata mediów opowiadają jak dbać o środowisko, w kontekście postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Tym razem twarzą projektu będzie wokalistka i influencerka Saszan, której będzie partnerował dziennikarz radiowy Kuba Adamiak


W tym roku ma zostać zorganizowanych aż 10 spotkań z udziałem tej pary. Pierwsze z nich odbędzie się już w piątek 27 stycznia w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii. W programie jest krótka lekcja przyrody, recital muzyczny Saszan, eko quizy z nagrodami, a także zbiórka elektrośmieci, czyli zepsutych telefonów, tabletów, słuchawek, pilotów od telewizorów itp.
– Cieszę się, że zostałam ambasadorką tak potrzebnego projektu – mówi Saszan. – Razem z Kubą Adamiakiem poopowiadamy, jak dbać o nasz dom – Ziemię. Ważne, aby nie wyrzucać elektrośmieci do zwykłego kosza, tylko przekazywać je do recyklingu.
Impreza rozpocznie się o godz. 12 i potrwa do 14. Swoje uczestnictwo w niej zapowiedział już burmistrz Arkadiusz Strzyżewski.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię