Handlował narkotykami? Nie zdołał uciec przed policją

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi 37-latkowi zatrzymanemu po pościgu przez policjantów z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie. Jest on podejrzewany o handel środkami odurzającymi. Podczas przeszukania znaleziono u niego broń gazową, znaczne ilości narkotyków oraz przedmioty służące do ich porcjowania.


Funkcjonariusze z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie podczas nocnego patrolu zwrócili uwagę na mężczyznę, który co jakiś czas wychodził z lokalu gastronomicznego na krótkie rozmowy z różnymi osobami.

Mundurowi postanowili go wylegitymować, ale wówczas mężczyzna rzucił się do ucieczki. Uciekał niecałe 50 metrach. Został obezwładniony i przeszukany. W kieszeniach jego spodni znaleziono 26 porcji amfetaminy i kilkaset złotych.

Policjanci natychmiast skontrolowali miejsce zamieszkania mężczyzny. Znaleziono tam kolejne porcje narkotyków- łącznie 50 gramów marihuany, 34 gramy mefedronu, 68 gramów amfetaminy, a także trzy wagi elektroniczne, 150 torebek z zapięciem strunowym oraz pistolet gazowy. Zatrzymano również 22- letnią osobę, która kupiła od mężczyzny amfetaminę. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Wobec 37-latka policjanci złożyli wniosek do prokuratury o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Z handel narkotykami grozi kara pozbawienia wolności do lat 12. Tymczasowo aresztowany został też 22-latek.

AB

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię