Handlował psychotropami

2

PIASECZNO Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego do odbycia 6-miesięcznej kary pozbawienia wolności 25-latka. Mężczyzna jest też podejrzewany o rozprowadzanie leków i środków odurzających. Podczas zatrzymania ujawniono przy nim również atrapę broni.

 

Praca operacyjna funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego z Piaseczna doprowadziła do zatrzymania na terenie warszawskiego Śródmieścia 25-latka podejrzewanego o rozprowadzanie na terenie powiatu piaseczyńskiego środków odurzających oraz leków psychotropowych.

Podczas kontroli osobistej przy mężczyźnie policjanci ujawnili kilkanaście opakowań różnego rodzaju leków psychotropowych na które nie zostały wystawione recepty. Ponadto przy zatrzymanym znaleziono atrapę broni pneumatycznej. W czasie dalszych czynności wykonywanych już w jego miejscu zamieszkania ujawnione zostały kolejne opakowania leków oraz środków odurzających.

CZYTAJ TAKŻE:  Ogródek na placu zabaw

Choć sprawa ma charakter rozwojowy, to 25-latek już trafił do zakładu karnego, ponieważ wobec niego został przez sąd wydanym nakaz do natychmiastowego doprowadzenia do aresztu celem odbycia 6-miesięcznej zaległej kary pozbawienia wolności.

KPP

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię